26.05.2016 00:30

Kartki na Dzień Matki od redakcji serwisu Antyradio.pl

Z okazji tego wyjątkowego święta przygotowaliśmy coś specjalnego! Przekonajcie się sami!

Kartki na Dzień Matki od redakcji serwisu Antyradio.pl
foto: AP / FOTOLINK / East News + Miszcz Pejnta

Nie ma chyba nic lepszego, niż własnoręcznie wykonane prezenty. Zapewne każdy z nas, gdy był maluchem rysował wyjątkowe laurki dla swoich najbliższych. Szczególnie nasze kochane matki dostawały zawsze z okazji swojego święta rysunki, które może nie były zbyt wyrafinowane, ale za to wykonane od serca.

Miszcz Pejnta wpadł na pomysł, żeby wyżyć się artystycznie jak za dawnych dobrych dziecięcych czasów i stworzyć kartki z okazji Dnia Matki. W końcu w tak wyjątkowy dzień należy zaprezentować coś naprawdę nietuzinkowego. Tym sposobem Miszcz namówił redakcję serwisu Antyradio.pl, by wzięła się ostro do roboty i nieco zaszalała tworząc laurki dla naszych wyjątkowych mam.

Dział muzyczny postanowił zaprezentować kartki z rockowymi i metalowymi ulubieńcami. Muszkieter Pejnta stworzył laurki, by pocieszyć wszystkie matki, które niekoniecznie są zadowolone ze swoich mrocznych dzieci. Bóg Pejnta ostatecznie przeszedł na ciemną stronę mocy i zaprezentował kartki z władcami mroku, zaś Caryca Pejnta postanowiła przedstawić swojego kochanego rockowego wąsacza, który lubił czasami założyć spódnicę.

Również pozostałe działy dorzuciły swoje trzy grosze. Szczególne brawa należą się dla Filmu, który jako pierwszy stworzył laurki, i to jakie! Taką kartką nie pogardzi żadna matka! 

Zobaczcie, jak prezentują się laurki z okazji Dnia Matki:

Do kartek oraz życzeń możecie jeszcze dorzucić 20 rockowych utworów na Dzień Matki. Jak już świętować, to na całego!

Która kartka z okazji Dnia Matki podoba się Wam najbardziej?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Galeria