23.06.2016 08:44

Kartki na Dzień Ojca od redakcji serwisu Antyradio.pl

Specjalnie na Dzień Ojca przygotowaliśmy dla Was komplet rockowych kartek. Pamiętajcie złożyć życzenia swoim tatom!

Kartki na Dzień Ojca od redakcji serwisu Antyradio.pl
foto: ons.pl + Miszcz Pejnta

23 czerwca to w Polsce święto każdego ojca. Dzień, w którym możemy podziękować swoim rodzicom za wszystko, czego nas nauczyli, a także... Muzykę, którą nam pokazali. Jeśli Wasz tata wychował się na klasyce rocka albo metalu i zaraził Was miłością do takiej muzyki albo przekazał swoją kolekcję winyli, macie doskonałą okazję, by wyrazić mu za to wdzięczność.

Dzięki naszym kartkom możecie odwdzięczyć się swoim ojcom prawdziwymi rockowymi gigantami jak Pink Floyd, The Rolling Stones, John Lennon czy Dire Straits. Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o jednym z najsłynniejszych tat w świecie samego rocka - Ozzym Osbournie, do którego możecie się odwołać również kartką z jego córką, Kelly.

Nie trafiliśmy w gust muzyczny Waszych ojców? Być może będziecie woleli skorzystać z kartek przygotowanych przez nasz dział filmowy, technologiczny lub motoryzacyjny. Pośród kinowych propozycji nie mogło rzecz jasna zabraknąć gwiezdnowojennego szwarccharakteru, Dartha Vadera. A jeśli Wasz rodziciel marzył zawsze o szybkim samochodzie, również znajdzie się coś dla niego.

Sprawdźcie nasz komplet laurek na Dzień Ojca i nie wahajcie się ich wykorzystać!

A oprócz kartek pamiętajcie, że możecie też użyć któregoś z naszych 20 rockowych utworów na Dzień Ojca.

Która kartka spodobała Wam się najbardziej?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Galeria