27.02.2018 13:44

Kierowca Ubera stworzył playlisty, które dobiera do pasażerów. Jego spostrzegawczość szokuje klientów

Kierowca samochodu uważnie na Ciebie zerka? Wszystko po to, by ocenić jakiej muzyki możesz słuchać.

Kierowca Ubera stworzył playlisty, które dobiera do pasażerów. Jego spostrzegawczość szokuje klientów
foto: materiały prasowe

Wsiadasz do Ubera i nagle słyszysz dudniące chamskie rapsy i zastanawiasz się, czy nie wyjść na najbliższym skrzyżowaniu. Albo jedziesz z kierowcą w zupełnej ciszy, która wierci Ci dziurę w głowie. Rzadko trafia się na osoby, które mają podobny muzyczny gust co my, czy dają się namówić na puszczenie w aucie Cannibal Corpse.

Jednak w USA istnieje taki kierowca, który zaczął dbać o to, co leci w głośnikach. Stworzył on 11 playlist i w momencie, gdy ktoś wsiada do jego auta bacznie przygląda się pasażerowi i wybiera odpowiednią playlistę. Co ciekawe - ta sztuczka naprawdę działa!

Kierowca najwidoczniej ma dobrego czuja, bo trafia z playlistami i jest zachwalany przez wielu klientów, którzy wystawiają mu wysokie oceny w aplikacji.

Jego wpis na Twitterze wywołał szaleństwo i ma ponad 210 tysięcy polubień. Jak widać ludziom nie przeszkadza to, że kierowca bazuje na pierwszym wrażeniu dobierając playlisty - jakimś cudem robi to bardzo trafnie. Każda playlista ma swoją nazwę np. „fucking hipsters”, czy „basic 20-30s” i możecie je znaleźć na Spotify kierowcy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele