03.02.2016 17:16

Kiss spełnił marzenie 12-letniego perkusisty

Muzycy powinni się obawiać młodego pokolenia, bo już depcze ono im po piętach. Zobaczcie, jak pewien dzieciak zaprezentował się na jednej scenie wraz z amerykańską kapelą.

Kiss spełnił marzenie 12-letniego perkusisty
foto: facebook.com/LoganRobotGladden

Nie są tak niewinne, jakby mogło się wydawać. Szkraby już niejednokrotnie udowadniały, że mocne brzmienia są im bliskie, czego przykładem był chociażby 10-latek, który wystąpił wraz z Nicko McBrainem wykonując numer Iron Maiden.

Teraz kolejny nastolatek miał możliwość spełnić swoje muzyczne marzenie. 12-letni Logan Gladden zastąpił perkusistę Kiss Erica Singera i pokazał prawdziwą klasę. Do takiej sytuacji doszło podczas Meet & Greet w Durant w Oklahomie.

Wraz z Gene'em Simmonsem, Paulem Stanley'em and Tommym Thayerem wykonał utwór „Nothin' To Lose” i jak na takiego malucha, całkiem nieźle sobie poradził. To nic, że nie słychać dokładnie jego dziecięcego głosu, chłopak wczuł się w numer i włożył w niego całe swoje serce. W końcu nie codziennie ma się możliwość wystąpić ze swoim idolem.

Posłuchajcie, jak młody perkusista zagrał z muzykami Kiss:

Logan już od najmłodszych lat ujawniał talent muzyczny, a filmy z jego wyczynami zrobiły prawdziwą furorę:

"

Grałem na perkusji i słuchałem klasykę rocka przez całe moje życie. Rodzice wrzucili moje nagranie na YouTube'a, gdy byłam mały. Eric je zauważył i zaprosił mnie, by się z nim spotkać. Miałem wówczas 3 lata. "

Choć chłopak był bardzo mały, sporo utkwiło mu w pamięci z tego wydarzenia:

"

Tego dnia zagrałem na perkusji w czasie próby i nadal to pamiętam. Od tego momentu Eric znacznie mi pomógł dając wskazówki i przedstawiając mnie ludziom, wspierając mnie stał się moim przyjacielem. Jednak nigdy nie sądziłem, że będę mógł zagrać z Kiss. "

Dla Logana możliwość wspólnego muzykowania ze swoim ulubionym zespołem było nie lada gratką:

"

Najfajniejszym momentem było, gdy zobaczyłem, jak Paul się uśmiecha i na mnie patrzy. Usłyszałem, jak mnie wspiera wokalnie i to było niesamowite. Myślałem, że choć to tylko kilka minut, to w końcu gram z Kiss! "

Młody muzyk ma swoją własną kapelę The Robotis i w wieku 9 lat zakwalifikował się do ćwierćfinału amerykańskiego „Mam Talent”. Jak się okazuje, na świecie są całe rzesze dziecięcych rockowych i metalowych zespołów, które zapewne za parę lat będą występować na największych scenach świata.

Jak oceniacie 12-letniego perkusistę?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Kiss