10.02.2017 13:14

Kiss sprzedaje struny do gitary powietrznej

Ten zespół wie jak się sprzedać. Co tam zwykłe gadżety typu kubek czy naszywka, skoro możesz mieć takie cacko!

Kiss sprzedaje struny do gitary powietrznej
foto: Associated Press / Fotolink / East News

Każdy lubi sobie czasem poszaleć na gitarze w powietrzu - po co Ci drogi sprzęt, kiedy możesz w taki prosty sposób odegrać swoje ulubione kawałki. Po prostu przyjmujesz odpowiednią pozę, włączasz ulubioną płytę... i już! W takich chwilach każdy, nawet największy nieudacznik może poczuć się jak prawdziwa gwiazda rocka.

Na przykład aktor Michael Fassbender udawał Steve'a Harrisa grając „Crazy Train” Ozzy'ego. Nasuwa się jednak pytanie - czy jego sprzęt muzyczny był wystarczająco dobry?

Mimo wszystko trzeba być rozsądnym i zadbać o instrument. Właśnie w tym momencie na ratunek spieszy Kiss, który sprzedaje odpowiednie struny do gitary powietrznej. Nie, to wcale nie jest żart, naprawdę można zakupić takie struny... znaczy puste woreczki z logo Kiss.

Mając taki zestaw teraz każda powietrzna gitara zabrzmi tak jak powinna. Takie cudo kosztuje 3,99 dolarów - tyle wydasz puste opakowanie. Trzeba przyznać, że Kiss jest bardzo pomysłowy i wie, jak na siebie zwrócić uwagę. Co ciekawe produkt szybko się sprzedaje, jak widać fani kapeli również mają niezłe poczucie humoru.

Nie jest to oczywiście pierwszy taki dziwaczny gadżet sygnowany logo kapeli. Co powiecie na silikonową maskę „The Demon”, czyli basisty zespołu? Do kolekcji brakuje tylko figurki Gene'a Simmonsa, która pluje krwią. Muzycy wiedzą jak zrobić dobrze swoim fanom :)

foto: media.tenor.co

Chcielibyście takie struny do gitary od Kiss?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Kiss