12.07.2018 13:15

Koleś próbował w moshpicie zjeść płatki śniadaniowe z mlekiem. To nie mogło się udać

Nie próbujcie tego powtórzyć - wasza zupka na pewno tego nie przeżyje!

Moshpit z płatkami śniadaniowymi
foto: kadr z wideo

Idąc na metalowy koncert większość osób tylko marzy o tym, żeby zrobić rozróbę pod sceną, poskakać z innymi i przeżyć dziki moshpit. Nie ma nic lepszego niż wyżyć się na koncercie ulubionej kapeli. Nie zawsze jest jednak bezpiecznie - wie o tym fanka Code Orange, której na koncercie w Salt Lake City złamano szczękę. Dlatego mamy poradnik dla dziewczyn, które chcą szaleć w moshpicie i wyjść z tego cało.

Patrząc na tłum wariujący pod sceną momentami człowiek się zastanawia, jak ci wariaci jeszcze nie stracili zębów. Niektórzy mają już swoje sposoby na przetrwanie na polu boju i stawiają sobie coraz wyżej poprzeczkę wymyślając różne wyzwania, np. zjedzenie w moshpicie płatków śniadaniowych z mlekiem.

Dziwne? W internecie pojawiają się wciąż nowe, absurdalne wyzwania, więc to było tylko kwestią czasu, gdy ktoś wpadnie na taki głupi pomysł. Oczywiście można łatwo się domyślić, co stało się z zupką i jego właścicielem, gdy wszyscy zaczęli obijać się o niego i popychać.

W moshpicie z płatkami śniadaniowymi

Zobaczcie wideo, które nagrano podczas koncertu w ramach Warped Tour w Denver.

Jeżeli mało Wam takich żarcików z ludzi w moshpicie to polecamy również nagranie, w którym pokazano 10 najgorszych moshpitów - niektórzy zaliczyli twarde lądowanie, albo dostali po twarzy od agresywnej dziewczyny.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele