20.12.2018 15:35

Kombi i przyjaciele z TSA oraz Oddziału Zamkniętego nagrali "Przybieżeli do Betlejem"

Tak, dobrze przeczytaliście. Kombi zaprosiło do współpracy m.in. Krzysztofa Jaryczewskiego, Szymona Wydrę i panowie nagrali taką wersję kolędy, która na pewno poprawi Wam humor.

Kombi z piosenką Przybieżeli do Betlejem
foto: kadr z wideo

Święta już niebawem i ze wszystkich stron zaczynają nas atakować świąteczne utwory z "Last Christmas" na czele. Nie może też zabraknąć polskich kolęd. Wielu znanych artystów nagrało swoje interpretacje kolęd i również zespół Kombi postanowił dołożyć cegiełkę. Do nagrania "Przybieżeli do Betlejem" zostali zaproszeni muzyczny przyjaciele, czyli muzycy z takich kapel jak Oddział Zamknięty czy TSA.

Kombi i przyjaciele z TSA oraz Oddziału Zamkniętego nagrali kolędę "Przybieżeli do Betlejem" na Święta 2018

W nagraniu "Przybieżeli do Betlejem" pojawili się artyści, którzy zupełnie nie kojarzą się z elektronicznymi wesołymi dźwiękami Kombi. Tak więc obok muzyków kapeli mamy Krzysztofa Jaryczewskiego z Oddziału Zamkniętego, gitarzystę Andrzeja Nowaka znanego z grup TSA i Złe Psy, Adama Wolskiego z Golden Life oraz Szymona Wydrę.

Do piosenki powstał teledysk, w którym widzimy wszystkich artystów śpiewających kolędę. Muzycy ochoczo kręcą biodrami, udają baletnice i cały czas uśmiechają się do widza. Tak pociesznego teledysku już dawno nie widzieliście!

Warto pamiętać, by nie mylić Kombi z Kombii - dla niewtajemniczonych wyjaśnimy, że Kombi to nowa inkarnacja zespołu z lat 80., który wylansował takie przeboje, jak „Królowie życia”, „Słodkiego, miłego życia” czy „Nasze randez vous”. Muzycznym szefem Kombi jest klawiszowiec Sławomir Łosowski. Kombi cały czas prężnie działa i może się pochwalić kibicowską piosenkę na mistrzostwa świata w Rosji.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele TSA Oddział Zamknięty