09.09.2015 09:40

Krwawa impreza w Amsterdamie

Pamiętacie scenę ze sławnego filmu o wampirach „Blade” z 1998 roku? Klub pełen wampirów tańczących w deszczu prawdziwej krwi - to wydarzy się naprawdę!

Krwawa impreza w Amsterdamie
foto: kadr z wideo

W stolicy Holandii szykuje się impreza techno „Blood Rave”. Uczestnicy będą tańczyć w 5 tysiącach litrów prawdziwej krwi. Event odbędzie się w Halloween, 31 października 2015 roku w objętej tajemnicą lokacji w Amsterdamie.

Zobaczcie zwiastun całej imprezy.

Oficjalny profil Facebookowy imprezy „Blood Rave” reklamuje ją jako:

"

Nocną wspólnotę dla podobnie myślących indywidualistów w objętym tajemnicą miejscu w Amsterdamie. Spragnieni? "

Anonimowy promotor powiedział, że na „Blood Rave” zostanie użyty specjalny system zraszaczy, który będzie pryskał krwią na zgromadzony tłum. Według informatora zostały one już przetestowane przez przypominającą osocze substancję. Nie wiadomo jeszcze jakiej krwi mają zamiar użyć.

Organizatorzy nagrali nawet test samych zraszaczy.

Na Facebookowe wydarzenie zapisało się już ponad 4 tysiące osób. Promotorzy liczą jednak, że zjawić się powinno około 1,5 tysiąca. i zapewniają, że zrobią wszystko, aby była to niezapomniana noc. 

"

Chcemy stworzyć naprawdę straszną, mroczną, industrialną imprezę. Oczywiście zainspirowaliśmy się sceną z filmu „Blade”. (...) Mogę wam zagwarantować, ze tej nocy będziecie widzieć tylko na czerwono. (...) Oczywiście bezpieczeństwo naszych gości jest najważniejsze, ale staramy się zrobić wszystko, aby to wydarzenie było tak dziwaczne, jak tylko się da. "

Bilety są limitowane i kosztują prawie 25 euro. Nie powinien dziwić fakt, że żeby dostać się na imprezę, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Wydaje nam się, że gdzieś już widzieliśmy ten pomysł. Wtedy jednak nie została użyta prawdziwa krew.

Odważylibyście się pójść na „Blood Rave”?

Mateusz Boronczyk
Tagi: Duperele