20.05.2016 15:45

Kto złamał nos Nicko McBrainowi?

Dawno, dawno temu ktoś nieźle przyłożył muzykowi i efekt tej bijatyki widać po dziś dzień. Jak do tego doszło?

Kto złamał nos Nicko McBrainowi?
foto: Li lewei - Imaginechina / Fotolink / East News

W zasadzie podczas koncertów Iron Maiden ciężko dojrzeć McBraina zza wielkiego zestawu perkusyjnego. Ale jak już pokaże swoje oblicze, to pierwsze co się rzuca w oczy to rozkwaszony nos. Wiadomo, że wygląd to nie wszystko, bo liczy się wnętrze, ale trudno nie zwrócić uwagi na twarz muzyka.

Jaki złoczyńca stoi za haniebnym czynem złamania nosa? Nicko McBrain postanowił opowiedzieć, jak doszło do tej sytuacji. Otóż dawno temu, gdy muzyk był młody i jego nos był w normalnym stanie, wdał się w bijatykę z jednym ze swoich najlepszych przyjaciół.

Jak wiadomo, dziewczyny się obrażają i potrafią przez kilka lat ze sobą nie rozmawiać. Natomiast w przypadku kumpli często dochodzi do rękoczynów. Nicko wdał się w bójkę z Peterem Beachamem.

Najpierw zaczęło się od walki z torbami podróżnymi w roli głównej, kumpel mu nieźle przyłożył i tak rozpętało się piekło. McBrain uderzył go torbą i panowie zaczęli dawać sobie nieporadne plaskacze, a potem poszły pięści w ruch:

"

Standardowa szkolna bijatyka. To działo się po zajęciach, wszyscy stali w kręgu i krzyczeli: „Walczcie, walczcie, walczcie”. Nieźle mnie łajdak załatwił. "

Mimo takiego pechowego końca tej całej historii, Nicko wspomina to wydarzenie z uśmiechem na ustach:

Nicko przyznał, że od tamtej pory go nie widział i jest ciekawy, jak potoczyły się losy Petera:

"

Chuliganie, patrz co zrobiłeś! Zobacz gdzie jestem, załączam pozdrowienia! "

Jak widać Nicko McBrain nie był grzecznym chłopcem, ale chyba za bardzo tym się nie przejmuje i żartuje ze swojego wyglądu.

Ze złamanym czy normalnym nosem - fani na to raczej nie zwracają uwagi, bo liczy się dobra muzyka i szeroki uśmiech na twarzy McBraina.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nicko McBrain