15.05.2017 21:16

Która płyta Deep Purple jest najlepsza?

Dyskografia tego zespołu jest naprawdę bogata. Jaki jednak album zasługuje na miano najlepszego krążka kapeli?

Która płyta Deep Purple jest najlepsza?
foto: Reporter / East News

Większość artystów nie chce kończyć swojej kariery, bo tworzenie muzyki to dla nich sens ich życia. Deep Purple nie zamierza mówić „stop”, ale Roger Glover i jego koledzy z kapeli są świadomi tego, że nikt nie jest wieczny.

Choć lata lecą to zespół nadal udowadnia, że wie co w trawie piszczy. 7 kwietnia 2017 roku ukazał się najnowszy krążek „inFinite” i pierwszym singlem stał się utwór „Time For Bedlam”. Co więcej fani otrzymali również dokument pokazujący pracę artystów w studiu.

Zespół ogłosił również trasę koncertową Long Goodbye zapowiadając, że to pożegnalne tournée, choć tak naprawdę jeszcze nie wiadomo kiedy grupa powie „do widzenia”. Deep Purple pojawi się na dwóch koncertach w Polsce - 23 maja 2017 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 24 maja 2017 w katowickim Spodku.

Podczas tych występów nie zabraknie materiału z nowej płyty, jak również starych i lubianych przez publiczność hitów. A która płyta według Was jest najciekawszą pozycją w dorobku zespołu? W związku ze zbliżającymi się występami na stronie Antyradio.pl możecie wciąć udział w specjalnej sondzie.

Która płyta Deep Purple jest najlepsza?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Deep Purple