17.01.2019 12:05

Który utwór Metalliki jest najlepszy? [SONDA]

Weźcie udział w sondzie na Antyradio.pl i wybierzcie najlepszą piosenkę z repertuaru grupy Metallica.

Który utwór Metalliki jest najlepszy? [SONDA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Co tu dużo mówić - Metallica to już legenda i chociaż niektórzy twierdzą, że zespół skończył się na "Kill 'Em All", to i tak kapela nadal wyprzedaje swoje koncerty. Chociażby nadchodzący występ Metalliki w Warszawie 21 sierpnia 2019 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zespół również bije kolejne rekordy sprzedaży płyt - wystarczy wymienić "Czarny Album", który jest jedną z najlepiej sprzedających się płyt na Świecie i pokryła się 16 razy platyną. Trudno dogonić Metallicę, która od prawie 40 lat idzie bez przerwy do przodu.

Który utwór Metalliki jest najlepszy? [SONDA]

James Hetfield szczególnie lubi krążek "Ride the Lightning", zaś w wielu zestawieniach krytycy wyróżniają krążek "Master of Puppets". Tak naprawdę wybór najlepszej płyty czy piosenki nie jest wcale prosty, a zdania fanów są mocno podzielone. Czytelnicy brytyjskiego Metal Hammera wybrali utwór "Master of Puppets". Co na ten temat sądzą natomiast czytelnicy Antyradio.pl?

Postanowiliśmy zapytać Was o to, który numer Metalliki jest najlepszy? Weźcie udział w sondzie na Antyradio.pl. Swoje głosy możecie oddawać do 23 stycznia 2019 do godziny 11:00.

Który utwór Metalliki jest najlepszy? [SONDA]

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele