04.08.2015 16:21

Kup demoniczną maskę od Venom!

Jeśli chcecie przestraszyć młodsze rodzeństwo, a do tego pamiętacie okładkę albumu „Black Metal”, nie ma na co czekać! Tym bardziej, jeśli macie zbędne 125 dolarów.

Kup demoniczną maskę od Venom!
foto: Jonas Rogowski, CC-BY-SA-3.0

Nie jest to może najtańszy gadżet, ale na pewno znajdą się tacy, którzy choć przez chwilę chcieliby poczuć się jak Książę Ciemności. A patrząc na tę inspirowaną okładką płyty zespołu Venom maskę jesteśmy niemal pewni, że właśnie demoniczne emocje będą targać każdym, kto ją założy. Strach się bać.

foto: materiały prasowe

Za wygląd maski, którą można zamawiać na stronie sikrikmasks.com, odpowiada Rick Fisher. Artysta od lat zajmuje się wykonywaniem lateksowych „piękności” i ma już na swoim koncie współpracę z rockowymi gwiazdami, na przykład Alice Cooperem czy zespołem Motorhead.

Maskę zaprojektował Conrad „Cronos” Lant, wokalista i basista Venom. On także zatwierdził projekt, zanim ten trafił do produkcji i sprzedaży.

Okładka albumu „Black Metal” zespołu Venom powstała w 1982 roku, specjalnie z okazji wydania drugiego studyjnego albumu angielskiej grupy.

foto: materiały prasowe

Nosilibyście taką maskę?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Venom