03.12.2015 16:45

Kup deskorolkę od Metalliki

Kapele lubią zadziwiać swoich fanów różnymi gadżetami. W internetowym sklepie amerykańskiego zespołu pojawił się przedmiot, który spodoba się nie tylko skateboardzistom…

Kup deskorolkę od Metalliki
foto: AFP / East News; Adam.J.W.C., CC-BY-SA-2.5

Znudziły Ci się oklepane koszulki, czapki, kubki z logo zespołu, masz już wszystko i szukasz czegoś naprawdę ciekawego? Jeśli marzy Ci się wyjątkowa deska, która spowoduje falę zazdrości ze strony fanów Metalliki, ten przedmiot jest jak najbardziej dla Ciebie!

W czasie swojej długiej kariery zespół proponował wielbicielom wszelakie pamiątki i gadżety, ale teraz obóz Metalliki postanowił wydać coś naprawdę wyjątkowego - deck do deskorolki. I nie jest to zwykły blat, bowiem nawiązuje do okładki 3. studyjnej płyty „Master of Puppets”.

Deck powstał we współpracy firm Strght oraz Novelli Creations. Składa się z trzech warstw bambusa, a jego wymiary to 28,5 cali na 7 cali. Każdy przedmiot ma wyryty również swój numer. 

Zobaczcie, jak prezentuje się deck od Metalliki:

foto: metallica.com

Deck robi naprawdę wrażenie. Teraz wystarczy dokręcić kółka i można szpanować na mieście! Na takim misternym dziele aż strach zrobić rysę.

Jeżeli chcesz sobie sprawić taki rarytas, należy się pośpieszyć, bo liczba decków jest ograniczona do 250 sztuk. W 2015 roku na sprzedaż przeznaczono 100 decków, zaś w 2016 roku do sklepu trafi pozostała liczba. Deska kosztuje 199,99 dolarów.

Również Iron Maiden wydał deskorolki specjalnie zaprojektowane dla fanów. Ten przedmiot może jednak posłużyć również do czegoś zupełnie innego, a mianowicie do stworzenia gitary handmade. W końcu, gdy znudzi Ci się stary deck, dlaczego nie można tchnąć w niego drugie życie?

Chcielibyście dostać deskorolkę z grafiką z „Master of Puppets”?

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele #Metallica