12.12.2016 12:16

Kup sobie brzydki sweter Guns N' Roses

Tradycji musiało stać się zadość... Ciężko oczekiwać po grupie Axla Rose'a albumu z rockowymi kolędami - znalazła jednak inny sposób na uczczenie świąt.

Kup sobie brzydki sweter Guns N' Roses
foto: LFI / Photoshot / Reporter / East News + Bóg Pejnta

Bynajmniej nie chodzi o oficjalną zapowiedź następcy „Chinese Democracy”, którą Święty Mikołaj mógłby nam przynieść za kolejne 15 lat. Niestety, na ewentualne wydawnictwo z premierowym materiałem zarejestrowanym po powrocie Slasha i Duffa McKagana do składu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Ale czas oczekiwania możemy sobie już umilić, zamykając się w swoim pokoju na cztery spusty i chowając przed całym światem pod ciepłym kocem przy blasku lampek choinkowych. A żeby było nam jeszcze cieplej - i przy okazji żeby wyglądać w niepowtarzalny sposób - proponujemy... tak, zgadliście: brzydki sweter od Guns N' Roses.

Prawdopodobnie nie założycie go na polski koncert kapeli, który odbędzie się 20 czerwca 2017 roku na Stadionie Energa Gdańsk - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w czerwcu będzie już upalnie i słonecznie. Zakładanie swetra w takich warunkach nie wydaje się więc dobrym pomysłem. Ale przy obecnej pogodzie byłoby jak znalazł.

Zwłaszcza, że szydełkowi designerzy kolejny raz się popisali. Zobaczcie sami:

GUNS-004_GNR-christmas-sweater_1_grande
GUNS-004_GNR-christmas-sweater_2_grande

Obok nowych, oficjalnych wzorów pamiętamy też poprzedni w kolorze musztardowym:

Przegapiliście modę na świąteczne brzydkie swetry? Zobaczcie, jakimi straszyły wcześniej m.in. Iron Maiden, Anthrax, Tool, Pantera czy Ozzy Osbourne. Przygotowaliśmy też całe ich zestawienie.

Który brzydki sweter bardziej Wam się podoba?

Jakub Gańko
Tagi: #Duperele #Guns N Roses