16.07.2015 10:12

Kupujesz płytę Venom? Lepiej odnajdź Jezusa!

Jeżeli zamawiasz przez sklep internetowy płyty, których okładki są czarne jak smoła, a ich poligrafia jest pełna bałwochwalczych symboli, to wiedz, że wraz z przesyłką możesz dostać wiadomość namawiającą do odnalezienia Jezusa.

Kupujesz płytę Venom? Lepiej odnajdź Jezusa!
foto: materiały prasowe, #mem_taki_zabawny, Miszcz Pejnta

Pewien z fanów ciężkiego grania złożył zamówienie na krążki „Welcome to Hell” zespołu Venom oraz „Surrounded by Thieves” High on Fire. Przesyłka przyszła, tak jak Bóg przykazał, na czas, a zawartość nie była uszkodzona. Mało tego do środka był dołączony nawet mały prezent w postaci kartki, na której odręcznie napisano:

"

Odnajdź Jezusa zanim będzie za późno.

Openyoureyespeople.com "

Użytkownik Amazon.com podzielił się zdjęciem niecodziennego „dodatku”:

venom_jesus

Pod podanym na kartce internetowym adresem znajduje się strona pary z Rancho Cucamonga, miasta w Kalifornii. Zamieszczane są tam m.in. filmy, na których stawiane są bardzo ważne pytania i poruszane są ważkie tematy. Pomyślelibyście, że firma Hasbro produkująca zabawki dla dzieci to członkowie zakonu Iluminatów, którzy na dodatek próbują dystrybuować dildo dla najmłodszych?

Zapewne, ktoś z popleczników małżeństwa Ignacia i Anity Fuentes, którzy prowadzą Openyoureyespeople.com, pracuje dla Amazon.com i dzięki ogromnej firmie stara się dotrzeć z chrystianizującą misją do klientów serwisu. Rozerwanie na strzępy składników złożonego zamówienia prawdopodobnie równałoby się zwolnieniu, ale zawsze można przesłać dobrą radę. 

Trzeba wiedzieć, że jest z czego leczyć świat. Nieczyste siły wstępują przecież w Reksia, Kubusia Puchatka, a nawet w pieseła! Ponadto szatan atakuje przez internet 30-latków i ku czci demona uprawia się jogę. Szukajmy dobra na tym zdeprawowanym padole.

Robert Skowronski