26.09.2017 11:31

Linkin Park pokazał, jak Bennington rozśmieszał zespół przed koncertem

Zobaczcie, jak wokalista wykonywał na rozgrzewkę kawałek „Unicorns & Lollipops”, który wprawiał wszystkich w dobry nastój przed wyjściem na scenę.

Linkin Park pokazał, jak Bennington rozśmieszał zespół przed koncertem
foto: kadr z wideo

Bliscy oraz fani jeszcze długo będą przeżywać odejście Chestera Benningtona. Muzyk Linkin Park popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku w swojej prywatnej rezydencji w Los Angeles. Wielu artystów postanowiło złożyć mu hołd podczas swoich koncertów wykonując covery piosenek Linkin Park. Do takiej sytuacji doszło na występach m.in. Machine Head i Coldplay. 

Natomiast 27 października 2017 odbędzie się specjalny koncert w Hollywood Bowl w Kalifornii. Podczas „Linkin Park And Friends Celebrate Life In Honor Of Chester Bennington” na scenie oprócz muzyków Linkin Park pojawią m.i. artyści System of a Down, Korna, Blink-182. Będzie to pierwszy koncert Linkin Park od śmierci Benningtona.

Najwidoczniej przygotowania do tego koncertu spowodowały, że zespół przypomniał sobie o zabawnym wydarzeniu, które miało miejsce przed jednym z występów. Kapela udostępniła krótkie wideo, w którym widać, jak Bennington rozśmiesza wszystkich wykonując piosenkę „Unicorns & Lollipops”.

Zobaczcie to krótkie wideo:

Chociaż nagranie to krążyło po internecie już jakiś czas, to fakt, że zespół udostępnił je właśnie teraz powoduje, iż wideo nabiera zupełnie innego znaczenia. Tak samo, jak fakt, że 15-letni syn Benningtona nagrał wideo, w którym przestrzega przed samobójczymi myślami. Również Corey Taylor wspomniał ostatnio o swoich problemach i namawiał, by się nie zamykać w sobie i o tym rozmawiać.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Chester Bennington #Duperele #Linkin Park