17.01.2019 11:45

Ludzie twierdzą, że dziura w asfalcie wygląda jak... Paul McCartney

Jedna z dziur na drodze w Blackburn w Anglii przypomina kierowcom Beatlesa, Paula McCartneya. Porównali uszkodzenie drogi do okładki "Rubber Soul".

Paul McCartney
foto: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kiedy w zimie przychodzi czas na odwilż i topnieje śnieg, na światło dzienne wychodzą kolejne uszkodzenia asfaltu. Zniszczone drogi pełne dziur to nie tylko problem, który spotkamy w Polsce. Z podobnymi warunkami jazdy borykają się między innymi Anglicy. Jak podaje lep.co.uk, w 2016 roku władze Wielkiej Brytanii odnotowały 1 088 965 dziur w drogach. Kierowcy stracili już nadzieję, że sytuacja się poprawi, dlatego zaczęli z niej żartować. Stwierdzili, że jedna z dziur, którą mijają wygląda jak znany Beatles.

Dziura w drodze wygląda jak Paul McCartney

Jeden z użytkowników Facebooka zauważył, że dziura na drodze w Blackburn wygląda jak Paul McCartney

"

Definitywnie go widzę w tej dziurze, wygląda jak animowany Paul z kreskówek Beatlesów. Nawet są jego charakterystyczne włosy! To Paul z 1965 roku. Lol. "

dziura paul mccartney

Fakt, po dokładniejszym obejrzeniu zdjęcia można zauważyć żwir, który otacza dziurę i wygląda podobnie do niegdysiejszej fryzury McCartneya. Pojedyncze kamienie przez przypadek ułożyły się w jego brwi, oczy, usta i nos. Po opublikowaniu artykułu o uszkodzonych drogach w "Lancashire Evening Post" w sieci pojawiły się żartobliwe sugestie, że dziura zmienia się powoli w okładkę "Rubber Soul" The Beatles z 1965 roku. 

rubber soul
Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Paul McCartney