15.07.2015 10:58

Macie wolne 300$? Wesele Sebastiana Bacha czeka!

Sebastian Bach i Suzanne Le w sierpniu 2015 roku biorą ślub. Przyjęcie weselne odbędzie się w Rockbar Theater w Kalifornii. Macie trochę zbędnej gotówki? Okazuje się, że w imprezie może uczestniczyć każdy!

Macie wolne 300$? Wesele Sebastiana Bacha czeka!
foto: SIPAUSA.30056618000001/ East News

Sebastian Bach jest Waszym idolem, nigdy nie byliście w USA, a do tego jesteście przy kasie? Jeśli na te trzy pytania odpowiedzieliście twierdząco, to macie niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć muzyka tuż po tym, gdy wypowie sakramentalne „tak”.

foto: Instagram.com/ Sebastian Bach

Wesele Sebastiana Bacha i Suzanne Le nie będzie zwykłą imprezą. Po ceremonii zaślubin, w Rockbar Theater w San Jose w Kalifornii, odbędzie się specjalne przyjęcie weselne, na które może przyjść każdy, kto zapłaci 300$!

O tym, że na imprezę można kupić bilety (!) poinformował organizator. Na stronie internetowej teatru Rockbar pojawiło się specjalne oświadczenie.

"

 Chcielibyśmy Was zaprosić na to ekscytujące wydarzenie. Sebastian przyprowadzi wielu swoich przyjaciół ze świata filmu i muzyki. "

Cała sprawa nie wygląda jednak tak różowo, jak by się wydawało. Biletowane przyjęcie wywołało lawinę niepochlebnych komentarzy. Wszystko przez małe niezrozumienie. Wiele osób myślało, że to para chce skasować ludzi za to, aby wzięła udział w ich weselu.

Zarówno Suzanne Le, jak i Sebastian Bach temu zaprzeczają.

"

Nasze wesele to nasza sprawa. Chodzi tu o nas. Tak naprawdę nie potrzebujemy innych ludzi, w naszym życiu chodzi o rock'n'roll! "

foto: Twitter/ Suzanne Le

Sebastian Bach był trochę bardziej wylewny. Zaznaczył, że nikt nie zamierza pobierać od nikogo żadnych opłat, a 300$ to cena, jaką trzeba zapłacić za odbywający się w trakcie przyjęcia weselnego koncert.

"

Uwaga Planeto Ziemio: Nie, nikt na świecie nie będzie sprzedawał biletów na nasze wesele. A na pewno nie ja. Nasze wesele to prywatna impreza dla rodziny, która nie jest publiczna. Po wszystkim mamy imprezę All-Star Jam Concert Party Shindig Rock N' Roll Extravaganza Bash. To właśnie ten koncert, który odbędzie się w trakcie naszego weselnego przyjęcia, jest dostępny dla publiczności. Tak więc wpadajcie i świętujcie z nami nasz wielki dzień! "

Muzyk dodał też, że przeprasza za całe zamieszanie. Obiecał, że już niedługo opublikuje więcej szczegółów dotyczących zbliżającego się wydarzenia.

Sebastian Bach i Suzanne Le zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku. Muzyk oświadczył się swojej ukochanej w jej urodziny. Małżeństwo z Le będzie drugim przypieczętowanym związkiem Sebastiana Bacha. Artysta przez 18 lat był mężem Marii Bierk. Para rozwiodła się w 2010 roku.

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Duperele Sebastian Bach