17.07.2017 12:11

Makeupowy tutorial Nergala z Behemotha

Lider Behemotha zdradził sekret swojej scenicznej transformacji. Zobaczcie jego makeupowy tutorial i przekonajcie się, w jaki sposób sympatyczny Adam przeobraża się w demonicznego Nergala.

Makeupowy tutorial Nergala z Behemotha
foto: kadr z wideo

Behemoth zasłynął wśród fanów metalu nie tylko swoją muzyką, ale też oryginalnym wizerunkiem. Jego członkowie na koncerty ubierają czarne, długie szaty, a twarze ozdabiają mrocznym makijażem. Na Instagramie wokalista i gitarzysta Nergal zaprezentował fanom w formie krótkiego filmiku kolejne etapy powstawania swojego scenicznego image’u.

Jeśli myśleliście, że Behemoth zabiera na trasy stylistów i kosmetyczki, byliście w wielkim błędzie. Lider zespołu odpowiada osobiście za swój demoniczny wizerunek. Zanim wyjdzie na scenie, samodzielnie pokrywa twarz i ciało makijażem, a także dobiera stosownie mroczne kostiumy.

Filmik zaskoczył obserwatorów Instagrama Nergala. Fani nazwali go „najlepszym makeupowym tutorialem ever”, nawiązując do popularnych na YouTube filmów, w których internetowe stylistki i styliści radzą, jak poprawnie się umalować. Trzeba przyznać, że transformacja Adama Darskiego w jego diabelskie alter ego robi duże wrażenie. Ale może aby makijaż był bardziej metalowy, powinien spróbować wykonać go kostką do gitary, jak niejaka Mariel Loveland?

Zespół Behemoth wyjątkowo pracowicie spędza tegoroczne lato. Jest w amerykańskiej trasie ze Slayerem i Lamb Of God – w USA da w te wakacje 22 koncerty. Nergalowi i Orionowi nie towarzyszy tym razem perkusista Inferno, który oczekuje narodzin synka. Behemoth został uznany ostatnio przez prestiżowy serwis Loudwire za najlepszy polski zespół metalowy.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Behemoth