08.02.2019 17:36

Mała dziewczynka przebrana za Freddiego Mercury'ego zaśpiewała "I Want to Break Free" w talent show

Utalentowany dzieciak wykonał utwór Queen i zachwycił publiczność. Mimo wszystko widok dziewczynki z wąsem trochę przeraża...

Dziewczynka w roli Freddiego Mercury'ego
foto: kadr z wideo

Kojarzycie program "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym znane gwiazdy udają słynnych muzyków? Ich zadaniem jest pokazanie swoich aktorskich i wokalnych zdolności, zaś charakteryzatorzy starają się ich upodobnić do danych muzyków. Program początkowo budził u niektórych opory, w końcu gwiazdy z doklejanymi nosami śpiewające znane hity nie wszystkim przypadły do gustu. Jak jednak skomentować fakt, że istnieje dziecięca edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Mała dziewczynka przebrana za Freddiego Mercury'ego zaśpiewała "I Want to Break Free" w talent show

Tak, dobrze przeczytaliście. Esang de Torres to 12-letnia wokalistka z Filipin, która wzięła udział w Your Face Sounds Familiar Kids. W jednym z odcinków wcieliła się we Freddiego Mercury'ego - doklejono jej wąsy i włosy na klacie, ubrano w słynną żółtą kurtkę i wręczono mikrofon z połową statywu.

Operowa śpiewaczka wykonała Queen
Operowa śpiewaczka wykonała Queen
Przeczytaj także Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem "Bohemian Rhapsody" w talent show

Dziewczynka wykonała utwór "I Want to Break Free". Jak na takiego malucha posiada mocny głos i poradziła sobie z repertuarem Queen. Widok jednak dziecka ucharakteryzowanego na Freddiego może u niektórych wywołać koszmary w nocy:

A może jednak widok dziecka podobnego do Freddiego nie zszokuje fanów? W końcu w teledysku do piosenki "The Miracle" na scenie zobaczyliśmy dzieciaki, które udawały muzyków Queen.

Film "Bohemian Rhapsody" nominowany do Oscarów

O Queen ostatnio jest naprawdę głośno z powodu filmu biograficznego "Bohemian Rhapsody". W obrazie widzimy początki zespołu, aż do pamiętnego koncertu na Live Aid w 1985 roku. W główną rolę wcielił się Rami Malek, którym jest zachwycony sam Brian May.

Zobacz także: >> 10 błędów w filmie "Bohemian Rhapsody" <<

Film "Bohemian Rhapsody" otrzymał aż 5 nominacji do Oscara, jak również może pochwalić się dwoma statuetkami Złotych Globów w kategoriach Najlepszy film dramatyczny oraz Najlepszy aktor dramatyczny.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele