17.07.2017 14:14

Mała dziewczynka zastąpiła Larsa Ulricha na koncercie Metalliki

Niestety długo nie pograła, ale wskazówki, których udzielił perkusista na pewno przydadzą się jej w przyszłości. Zobaczcie, jak słodki maluch prezentował się na scenie obok muzyków.

Mała dziewczynka zastąpiła Larsa Ulricha na koncercie Metalliki
foto: kadr z wideo

Lars Ulrich jaki jest - każdy widzi. Jedni uważają go za wybitnego perkusistę, inni śmieją się z jego perkusyjnych wpadek, a trochę tego jednak było. Zatem całkiem logiczne jest, że Metallica w końcu postanowiła go choć na moment zamienić - i to na młodszy model.

Podczas koncertu kapeli w Detroit promującego płytę „Hardwired... To Self-Destruct” zespół zaprosił małą dziewczynkę Kendalynn na scenę, by zasiadła za bębnami. Lars na moment odszedł od perkusji, posadził malucha i pokazał parę trików. Dziewczynka pobawiła się na bębnach i Lars wskoczył znowu na swoje miejsce, żeby zagrać „Seek and Destroy”.

Zobaczcie nagranie z tego zajścia:

Dumny rodzic również podzielił się zdjęciem z pociechą dziękując Metallice za miły gest:

Coraz częściej muzycy biorą młodych fanów na scenę spełniając ich marzenia. Ostatnio Eddie Vedder zaprosił na scenę 9-letniego fana i Green Day czy Deftones chętnie wystąpili razem z maluchami.

Czy również na polskim koncercie jakiś fan będzie mieć szczęście i stanie obok muzyków Metalliki? To się okaże 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele