20.08.2018 15:00

Dziewczynka popłakała się, bo mama nie chciała jej włączyć Judas Priest

Kilkuletnia Abby poczuła się oszukana przez własną mamę, gdy ta postanowiła, że córce wystarczy już słuchania Judas Priest. Kobieta była jednak w błędzie. Ogromnym błędzie.

Judas Priest
foto: kadr z wideo/ Karol Makurat/REPORTER

Chyba każdy ma czasami ogromną ochotę na coś. Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie otrzymać tego, na co mamy ochotę, to czujemy pustkę, rozczarowanie, czasami nawet agresję albo smutek. Wszystkie te emocje poczuła kilkuletnia Abby, gdy jej mama odmówiła jej puszczenia Judas Priest.

I kto może ją winić? Sami sobie przypomnijcie, kiedy Wasi rodzice odmawiali wam jakiejś zabawki albo słodyczy. Co czuliście wtedy? A teraz chodzi aż o Judas Priest, samych Bogów Metalu! Mama i tata Abby zachowali się naprawdę okrutnie, kiedy nie puścili dziewczynce muzyki, o którą prosiła:

Dzieci, które kochają metal

Abby nie jest jedynym dzieciakiem, który uwielbia ciężką muzykę. Judas Priest zostało niedawno przerobione przez dwie dziewczyny, które zagrały cover „Painkillera”, a dla najmłodszych powstał nawet specjalny metalowy zespół, który jest przebrany za dinozaury. Oprócz tego oczywiście istnieją jeszcze mali fani Slayera, którzy miłość do thrashowych legend wyssali z mlekiem matki.

Jeżeli zaś Wasze pociechy nie są jeszcze w stanie posłuchać Slayera czy Judas Priest, to możecie spróbować od naszego zestawienia 10 rockowych piosenek dla dzieci, wśród których pojawiają się utwory od Voo Voo, Arki Noego, czy R.E.M.

Judas Priest w Polsce w 2018 roku

Legendy heavy metalu pojawiły się w 2018 roku w Polsce aż dwukrotnie - najpierw w czerwcu zagrali w Spodku w Katowicach, a następnie w sierpniu na Pol'And'Rock Festivalu 2018. Judas Priest wydał również jeden z najlepszych albumów w swojej karierze, czyli „Firepower”, które trafiło do sprzedaży w marcu 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Judas Priest