22.09.2017 16:01

Marilyn Manson nie przepada za trójkącikami

Wokalista zdradził kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia, a także odpowiedział czy brał udział w trójkącie z Trentem Reznorem, wokalistą Nine Inch Nails.

Marilyn Manson nie przepada za trójkącikami
foto: Andreas Lawen, Fotandi

Kilka dni temu Marilyn Manson był gościem w programie Howarda Sterna. Wokalista opowiadał o nadchodzącej płycie „Heaven Upside Down”, ale rozmowa zeszła też na inne tematy. Manson został zapytany o to, czy brał udział w trójkącie z Trentem Reznorem, wokalistą i autorem muzyki Nine Inch Nails.

Marilyn Manson odpowiedział ogólnikowo:

"

Mogliśmy być zamieszani w trójkącik. Wiedzcie, że normalnie trójkąt to dwie dziewczyny  i chłopak, ale powtarzam: mogłem brać udział w takim przedsięwzięciu. Uważam, że jak jest dwóch chłopaków i dziewczyna to jest to bardziej gang bang. "

Gdy zapytano go czy podzielił się dziewczyną z Reznorem, wokalista przyznał, że:

"

Nie wiem. Nie wydaję mi się żebyśmy się dzielili. Jest duże prawdopodobieństwo że nie skorzystał bym z takiej okazji, nawet jakby się nadarzyła. "

Później przytoczył również historię, w którą zamieszana była jego była żona, Dita von Teese:

"

10 lat temu w Zurychu, Dita zapytała się, czy nie przyprowadzić może jakichś dwóch gotyckich lasek. Zgodziłem się na ten pomysł. Wróciła z jedną i zaczęła się z nią całować. A ja zostałem wystawiony. Stwierdziłem, że chrzanię taką opcję. A ta mi przywaliła. Zapytałem się czemu to zrobiła. Odpowiedziała, że facet ma się patrzeć, jak jego dziewczyna uprawia seks z inną dziewczyną. Dlatego nie przepadam za trójkątami. Więcej zachodu niż przyjemności, a jeszcze do tego najczęściej kończy się płaczem. Moim płaczem. "

Podzielacie zdanie Marilyna Mansona na temat trójkątów?

Kamil Kacperski
Tagi: #Duperele #Marilyn Manson #Trent Reznor