27.11.2015 14:35

Marilyn Manson w wersji dla niesłyszących

Jeśli ten wokalista wydaje się Wam przerażający, to jego sobowtór straszy jeszcze bardziej. Sprawdźcie, jak prezentuje się utwór „This Is The New Shit” w języku migowym!

Marilyn Manson w wersji dla niesłyszących
foto: kadr z wideo

Specjalnie dla Was przekopujemy czeluści internetu, by pokazać Wam rzeczy, które są tak stare, że już ich nie pamiętacie. Lub tak stare, że w momencie, w którym się ukazały, chodziliście jeszcze obślinieni w pieluszce na czworakach.

Właśnie do takich filmików należy ten poniższy. Wyobrażaliście sobie kiedyś, jak by to było nie słyszeć, a co za tym idzie, nie mieć możliwości poznawania nowej muzyki... Niestety, ludzie muszą radzić sobie z takim losem i to właśnie dla nich coś specjalnego przygotował pewien fan twórczości Mansona...

We wstępie twórca wideo postanowił ostrzec widzów przed niecenzuralnymi treściami w tekstach Marilyna i wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na wykonanie kawałka właśnie tego artysty.

"

Wideo nie jest odpowiednie dla dzieci. Ta interpretacja posiada znaki powszechnie uznane za bluźniercze i wulgarne. To utwór Marilyna Mansona, który jest znany z tworzenia muzyki dotykającej drażliwych kwestii. Pojawiają się w niej odniesienia do religii, polityki i seksu. (...) Uważam, że dostęp do muzyki nie powinien ograniczać się do pokazywania tylko „miłych” i „bezpiecznych” tematów, ale pełnej różnorodności, która w niej występuje. Proszę abyście mieli otwarte umysły podczas oglądania tego wideo. Mam nadzieję, że wyciągniecie własne wnioski. Dziękuję. "

Sprawdźcie, jak wygląda utwór „This Is The New Shit” w języku migowym.

Podoba Wam się takie wykonanie tego kawałka?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Marilyn Manson