09.07.2018 14:24

Marilyn Manson zmusił fana na koncercie do zdjęcia koszulki Avenged Sevenfold

Amerykański muzyk lubi wzbudzić kontrowersje - na koncercie Mansona w Hiszpanii pojawił się fan w koszulce Avenged Sevenfold, którego wokalista nieco upokorzył.

Marilyn Manson zmusił fana na koncercie do zdjęcia koszulki Avenged Sevenfold
foto: kadr z wideo

Marilyn Manson wystąpił niedawno na festiwalu w Madrycie. W trakcie występu na scenie pojawiło się kilku fanów - jeden z nich miał na sobie koszulkę Avenged Sevenfold, zespołu, który występował tego dnia jako gwiazda wieczoru. Manson nie był zadowolony z tego, co na sobie ma chłopak, więc kazał mu zdjąć koszulkę.

O całej sytuacji poinformował użytkownik Reddita o pseudonimie J-888, który pokrótce opisał to, co wydarzyło się podczas hiszpańskiego festiwalu, na którym występowali Marilyn Manson oraz Avenged Sevenfold:

"

Po 30 minutach gwizdów ze strony uczestników koncertu (większość była tam dlatego, że następny był A7X), ten koleś poprosił o wejście na scenę. Fakt, że nie znał żadnego słowa spowodował, że powinien dać wejść komuś innemu. Manson się zdenerwował z tego powodu i ziomek za to „zapłacił”.

Źródło: Byłem tam. Świetne show ze strony Mansona, beznadziejna publiczność. "

Marilyn Manson w nietypowej sytuacji

Na nagraniu z koncertu widzimy doskonale, jak Manson podchodzi do osób, które znalazły się na scenie i prosi chłopaka o to, by ten zdjął koszulkę, ponieważ reprezentuje ona inny zespół i w zamian za to, okrył się flagą. Tak wyglądała cała sytuacja:

Takie zachowanie ze strony Mansona nie spodobało się kilkunastu osobom, które zaczęły komentować powyższe wideo. Jedna z internautek napisała, że gdyby w taką sytuację była zamieszana kobieta to więcej osób zareagowałoby na takie zachowanie negatywnie:

"

Gdyby to była kobieta, to wszyscy by tutaj szaleli. Nie byłoby okej, gdyby on był dziewczyną, nie jest okej, bo jest facetem. Definitywnie nie jest to dla niego komfortowa sytuacja, zapłacił porządną sumę za bilety na ten koncert, więc nie masz prawa powiedzieć mu co może założyć, a czego nie może. "

Myślicie, że Manson postąpił w tej sytuacji niewłaściwie? Wokalista wystąpił 13 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze. Towarzyszył mu Stone Sour.

Kamil Kacperski