13.07.2016 08:22

Metallica w kociej wersji

Największy zespół w historii ciężkiego grania zapowiedział kolekcję swoich największych hitów. Meowtallica odda w nasze ręce wydawnictwo składające się aż z czterech płyt.

Metallica w kociej wersji
foto: kadr z wideo

Wszystkie szlagiery grupy, takie jak: „MeOne”, „Meow But Meow”, „Meow To Black” czy „Meowever Meow May Meow” będą teraz umieszczone w jednym miejscu. Wyborne solówki Meowka Mewetta, charyzmatyczny wokal Meowesa Meowfielda, a także napędzające całość rytmy Meowsa Meowlicha. Nie można też zapominać o liniach basu, choć te w zależności od okresu, wychodziły spod rąk różnych muzyków. Próżno by ich wymieniać, niemniej każdy w swoim imieniu i nazwisku miał człon „meow”.

Nic tylko moshować swoim futerkiem i wystawić pazury do tak agresywnego grania. Ostatecznie największe tuzy metalu, jak i najbardziej oddani fani gatunku, to właśnie koty. Futrzaki same komponują swoje kawałki, skupiając się niekiedy na deathcorze, oczywiście noszą się też w odpowiednim stylu i wybierają metalowych właścicieli.

Jeżeli wciąż nie jesteście przekonani do zainwestowania w składankę od Meowtalliki, to może zachęci Was spot reklamujący to wydawnictwo. Przypominamy, że w 1981 roku powstał złożony z ludzi cover band kultowego zespołu - ci podrabiańcy nazwali się Metallica, a tytuły kultowych kawałków pozmieniali w kuriozalny sposób, przykładowo przełomowe „The Meowforgiven” ochrzczono jako „The Unforgiven”. 

Tymczasem posłuchajcie jedynej i nie powtarzalnej Meowtalliki. Meowyeah!

Skoro już wspomnieliśmy o podróbce Meowtalliki, to ludzie czekają na 10. studyjny album Metalliki, który ma się ukazać jesienią 2016 roku. Niejaki James Hetfield przekonywał, że kawałki są na etapie miksowania. Producentem krążka ma być Greg Fidelman, który jest odpowiedzialny m.in. za „.5: The Gray Chapter” Slipknota czy „Repentless” Slayera.

Metallica stała się też twarzą marki Brioni - włoskiej firmy zajmującej się produkcją luksusowych garniturów. Mogliśmy zobaczyć humorystyczne spoty z udziałem muzyków. Każdy jednak wie, że żaden garniak nie ma w sobie tego samego, co zwykłe kocie futro!

Wolicie Meowtallikę czy Metallikę?

Robert Skowronski
Tagi: Metallica Duperele