15.07.2015 10:21

Metalowiec aresztowany za... pasek z nabojami

Pewien wielbiciel ciężkich brzmień był sprawcą wybuchu paniki w bostońskim autobusie. Mężczyzna został zatrzymany za posiadanie broni, której nie miał.

Metalowiec aresztowany za... pasek z nabojami
foto: TSgt Michael Holzworth, Public Domain

Kevin Young, 26-letni gitarzysta zespołu Hexxus, zamarzył, by wyruszyć w siną dal. Jak na porządnego człowieka przystało, sprawdził rozkład, zakupił bilet i wsiadł do autobusu, który miał zaprowadzić go w bezkres.

Sprawy nie potoczyły się jednak tak spokojnie, jak by tego metalowiec pragnął... Wchodząc do środka lokomocji muzyk wywołał atak paniki wśród ludzi, którzy zauważyli, że jest „uzbrojony” w pas z nabojami, rękawiczki i bransoletki z kolcami. Jak wyglądał niebezpieczny rzezimieszek?

foto: tpdnews411.com

Oto raport policji w tej mrożącej krew w żyłach sprawie...

"

10 lipca 2015 roku około godziny 16.20 oficerowie policji zostali wezwani przez pasażerów autobusu, którzy zaniepokojeni widokiem mężczyzny przewiązanego wojskowym pasem z amunicją, zaczęli dzwonić pod numer 911.

Kierowca potwierdził, że pasażerowie byli spanikowani i bali się, że mężczyzna może wyciągnąć broń. Podejrzany wysiadł z pojazdu i został zatrzymany oraz przeszukany przez policjantów. Okazało się, że amunicja była sztuczna – oficerowie znaleźli 69 replik nabojów. Podejrzany miał także na sobie coś, co zostało opisane jako rękawiczki i bransoletki z kolcami. "

Kevin został zatrzymany w areszcie, prokurator na szczęście oddalił zarzuty po zbadaniu całej sprawy.

Czy ten człowiek naprawdę wyglądał aż tak przerażająco? Naszym zdaniem jego niewinności mogły dowodzić białe, plastikowe okulary przeciwsłoneczne...

Paski męskie - jak je nosić?

Magda Słomka
Tagi: Duperele