02.03.2017 10:29

Metalowy płód pokazał rogi na zdjęciu z USG

Mówi się o w czepku urodzonych, a tutaj mamy ewidentnie do czynienia z urodzonym z... różkami godnymi metalowca.

Metalowy płód pokazał rogi na zdjęciu z USG
foto: materiały prasowe + Bóg Pejnta

Miłość do metalu jest czymś, co na ogół przychodzi do nas w tzw. okresie buntu, czyli jak mamy po kilkanaście lat, dość szkoły i zrzędzących rodziców nad głową. Oczywiście czasem zdarzają się przypadki, gdy uwielbienie dla cięższych brzmień wynosimy z domu i przejmujemy od rodziców - byle tylko nie dawali nam na imię Iron Maiden...

Wielu z nas zostało metalowcami za młodu. Ale któż może się pochwalić, że został nim za... płodu? Zapewne niewielu, a teraz dołączyło do nich dziecko Makelle i Jareda Ahlinów ze stanu Utah, którzy jak gdyby nigdy nic udali się na badania ultrasonografem, aby upewnić się, że wszystko w porządku z ich maleństwem.

Na ogół tego typu procedura pozwala np. poznać płeć oczekiwanego dziecka. Ahlinowie mają już dwójkę synów, którzy - jak sami przyznają - są bardzo aktywnymi brzdącami. Ich nowe rodzeństwo (rodzice chcą mieć niespodziankę i nie poznali płci) może być jeszcze aktywniejsze... Gdy lekarz pokazywał parze kolejne zdjęcia płodu, od razu zwrócili uwagę na jedno z nich.

"

Lekarka poleciała dalej, jak gdyby nigdy nic, ale od razu zareagowałem: hej, wróć, potrzebuję tego zdjęcia! "

Dziś fotka stała się hitem internetu, który obiegł cały świat, a wszystko dlatego, że... płód najwyraźniej pokazuje na nim cornę - tradycyjne pozdrowienie metalowców „rogatym” gestem, które rozpopularyzował Ronnie James Dio. Ahlinowie zarzekają się, że nie jest to efekt zręcznego PhotoShopa.

Nagranie telewizyjne z udziałem pary i wspomnianym zdjęciem zobaczycie poniżej:

Możemy się tylko domyślać, jakie będą ulubione zespoły bohatera rzeczonego zdjęcia, gdy wreszcie przyjdzie już na świat. Mamy nadzieję, że rodzice odpowiednio zaznajomią go z historią rocka i metalu, no i nie zapomną pokazać mu płyt Ronniego Jamesa Dio. Może za kilka lat brzdąc trafi do naszego zestawienia dzieci kochających metal?

Jaką płeć metalowego płodu obstawiacie?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele