30.10.2018 14:10

Michael Myers zagrał cover motywu z "Halloween" na gitarze

Znany seryjny morderca porzucił bieganie z nożem za ofiarami na rzecz spędzania swoich marzeń - udokumentował to grając na gitarze metalową wersję motywu muzycznego z "Halloween".

Mike Myers
foto: kadr z wideo

Pod maską Myersa znajduje się tak naprawdę Jason Richardson, były gitarzysta Chelsea Grin (obecnie występuje w Born of Osiris). Gitarzysta przygotował własną wersję motywu przewodniego z "Halloween", która została nagrana na potrzeby firmy Ernie Ball, producentów strun i gitar. Wszystko jest zrobione oczywiście z powodu Halloween, a także z okazji premiery filmu "Halloween", czyli kontynuacji klasycznego horroru z Michaelem Myersem.

Zobaczcie zatem, jak gitarzysta Born of Osiris zinterpretował motyw z "Halloween":

Gitarzysta Born of Osiris zrobił metalową wersję muzyki z "Halloween"

Richardson napisał również na swoim Twitterze, że po przygotowaniu coveru nabrał ogromnego szacunku do gitarzystów Slipknota, Micka Thompsona i Jima Roota. Okazuje się, że granie w masce nie jest takie proste:

"

 Oczywiście już wcześniej uwielbiałem Slipknota, ale teraz zdobyłem do nich ogromny szacunek po nakręceniu tego. Granie w masce jest ku*ewsko trudne. "

Michaela Myersa możemy obecnie zobaczyć w kinach w całej Polsce - 26 października 2018 roku odbyła się premiera "Halloween". Film spotkał się z dość ciepłym przyjęciem krytyków, zarabia również całkiem sporo pieniędzy w boks-offisie. Być może warto się na niego wybrać w Halloween? Jason Richardson natomiast ciężko pracuje nad nową płytą Born of Osiris. Jeżeli wierzyć członkom zespołu, nowy krążek jest już nagrany i obecnie znajduje się w fazie miksu/masteringu. Data premiery wciąż pozostaje tajemnicą. Oto próbka ich umiejętności:

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Halloween