26.09.2016 15:32

Minibas muzyka Van Halen w kształcie Jacka Daniel'sa

Pamiętacie legendarny instrument Michaela Anthony'ego? Teraz możecie sobie sprawić miniaturową wersję tego basu.

Minibas muzyka Van Halen w kształcie Jacka Daniel'sa
foto: kadr z wideo

Ta gitara basowa przeszła już do historii. Michael Anthony miał na tyle słabość do Jacka Daniel'sa, że zechciał mieć również instrument przypominający butelkę tego trunku. Brakowało tylko lejka, żeby w czasie koncertu pić alkohol. W końcu podczas trasy koncertowej w 1984 roku artysta pokazał światu swój nowy nabytek.

Instrumenty Van Halen stały się już na tyle legendarne, że doczekały się swoich replik, a nawet wersji mini. Eddie Van Halen umożliwił fanom zakup tego typu gadżetów, teraz również wielbiciele Michaela Anthony'ego będą mogli sobie sprawić podobne cacko.

Jeśli więc chcecie mieć w swojej kolekcji pamiątek związanych z Van Halen coś naprawdę ciekawego, to to cudeńko jest w sam raz dla Was. Minibas jest wykonany z drewna w skali 1:4. W komplecie dołączony jest stojak pod gitarę oraz pudło na figurkę.

Zobaczcie, jak się prezentuje ten miniaturowy instrument:

Gadżet można zakupić na stronie grupy Van Halen za 29,95 dolarów.

Tak natomiast prezentuje się cała kolekcja tych gitar:

foto: vanhalenstore.com

Oryginalny bas jest w obecnie w Rock and Roll Hall of Fame. Posłuchajcie również jak instrument prezentował się na żywo:

Jeżeli natomiast chcielibyście sprawić sobie sprzęt muzyczny w normalnych rozmiarach i w dodatku należący kiedyś do znanych muzyków to jest w czym wybierać. Sprzęt muzyczny Gary'ego Moore'a czy gitarzysty Rammsteina możecie kupić już teraz i w całkiem przyzwoitych cenach.

Jak wam się podoba minibas od muzyka Van Halen?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Van Halen