07.03.2019 15:31

Blogerka modowa nie zna Metalliki i zachwyciła się bluzą z napisem "Metallic"

Gorzej być nie może. Dziewczyna zachwyciła się ciuchami z logo Metalliki i nie wiedziała nawet, że chodzi o słynny zespół...

Metallica
foto: kadr z wideo

W sieciówkach coraz częściej można znaleźć koszulki czy bluzy z logo rockowych i metalowych zespołów - niby człowiek powinien się cieszyć, że wiele osób może sprawić sobie ciuchy z fajnymi kapelami. Okazuje się jednak, że modnisie sięgając po koszulki z napisami Metallica, Nirvana czy The Ramones za bardzo nie wiedzą o co chodzi z tymi napisami i nie potrafią zanucić nawet jednej piosenki danego zespołu. Smutne, ale tak wygląda rzeczywistość.

Modnisia nie zna Metalliki

Sama St. Vincent skrytykowała pozerów, którzy noszą koszulki Metalliki. Takich ofiar mody jest naprawdę sporo i głupota niektórych osób naprawdę może doprowadzić fanów metalu do depresji.

Co James Hetfield sądzi o celebrytach w koszulkach Metalliki?
Co James Hetfield sądzi o celebrytach w koszulkach Metalliki?
Przeczytaj także Co James Hetfield sądzi o celebrytach w koszulkach Metalliki?

W internecie pojawiło się nagranie z pewną blondynką w roli głównej, która zachwyca się ciuchami z napisem "METALLIC". Tak, dobrze przeczytaliście. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że jest to logo Metalliki i wszystkie ubrania z takim napisem odnoszą się do słynnej metalowej kapeli. No cóż, najwyraźniej dziewczynie nie przyszło do głowy, żeby zapytać wujka Google o co chodzi z tym napisem...

Nagranie z podjaraną fanką ciuchów Metallic stało się bardzo popularne i ma już ponad 2 miliony odsłon.

Temat koszulek z logo zespołów noszonych przez modnisie wrócił, gdy siostry Jenner stworzyły koszulki z podobiznami legend rocka i samych siebie. Co zadziwiające, celebrytki zapomniały o tym, że nie można bezprawnie używać czyjegoś wizerunku. W związku z ogromną krytyką, dziewczyny wycofały koszulki ze swojego sklepu.

Metallica na koncercie w Polsce w 2019

Prawdziwi fani Metalliki już czekają niecierpliwie na kolejne koncerty kapeli. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jako goście zagrają Ghost i Bokassa. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele