18.09.2018 14:15

Muzyczne pytanie w Milionerach warte 250 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

Sprawdźcie, czy dalibyście radę wygrać 250 tysięcy złotych w popularnym teleturnieju Milionerzy!

Muzyczne pytanie w Milionerach warte 250 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?
foto: Bartosz KRUPA/East News

Kto nie chciałby wziąć udziału w słynnym teleturnieju i wygrać sporą ilość pieniędzy? Marzy o tym niejedna osoba, a chętnych do udziału chociażby w programie Milionerzy nie brakuje. Teleturniej cieszy się niesłabnącą popularnością i chyba nie ma nikogo, kto nie kojarzyłby programu prowadzonego przez Huberta Urbańskiego.

Muzyczne pytanie w Milionerach warte 250 tysięcy złotych

W Milionerach dosyć często pojawiają się muzyczne pytania i nierzadko sprawiają one sporo problemów dla uczestników. 17 września 2018 w programie wystąpił Jacek Piątkowski, który dostał pytanie związane z muzyką warte 250 tysięcy złotych.

Uczestnik musiał odpowiedzieć, jaki tytuł nosi debiutancki album aktorki Julii Pietruchy. Do wyboru miał następujące odpowiedzi:

  • Parsley
  • Cucumber
  • Potato
  • Postcards from the Seaside

Niestety uczestnik nie znał odpowiedzi, bo jak sam się przyznał, nie zna się na takiej muzyce. Postanowił wycofać się z gry z gwarantowaną wygraną 125 tysięcy złotych. Prawidłowa odpowiedź to „Parsley”.

Milionerzy – muzyczne pytania

Uczestnicy nieraz byli pytani o muzykę. Prowadzący show Hubert Urbański zadawał pytania o Prince’a i Carlosa Santanę czy Zbigniewa Wodeckiego, jak również Piotra Roguckiego.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Milionerzy