13.06.2017 15:30

Najdziwniejszy cover „Numb” Linkin Park

Ostrzegamy osoby o słabych nerwach - to wideo jest naprawdę dziwne...

Najdziwniejszy cover „Numb” Linkin Park
foto: kadr z wideo

Linkin Park albo się kocha, albo nienawidzi, nie ma nic pomiędzy. Miłość przejawia się nie tylko w tym, że nie omija się żadnego koncertu ulubionej kapeli, ale również chętnie wykonuje covery szczególnie na wieczorkach karaoke.

Pewnie nie raz Ci się zdarzyło, że ktoś Cię mocno namawiał na solowy występ na karaoke w klubie. W końcu po paru szotach się decydowałeś, a efekt był taki, że szkoda gadać. Mamy jednak dla Ciebie dobrą informację - jest ktoś gorszy od Ciebie!

Nie wierzysz? A pamiętacie Tongo z Peru, który wykonał najdziwniejszy cover System of a Down? Tak, właśnie ten szaleniec wziął się również za Linkin Park i odśpiewał „Numb”. Wokalista ma chyba naprawdę dobrego dilera narkotykowego.

Już przestałeś płakać ze śmiechu? Jeśli tak to tylko chcemy Ci przypomnieć, że 19 maja 2017 roku ukazał się nowy krążek Linkin Park zatytułowany „One More Light”. Na płycie pojawił się takie kawałki, jak „Heavy”, „Battle Symphony” czy „Good Goodbye”. Co więcej Linkin Park zobaczymy już niebawem w Polsce w ramach Impact Festival 2017.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park