12.06.2016 13:19

Napij się Thunderstruck Tequili od AC/DC

Zespół przygotował kolejną niespodziankę dla fanów rocka i metalu, którzy na spotkaniu z kumplami wolą napić się czegoś mocniejszego, niż zwyczajne piwo. 

Napij się Thunderstruck Tequili od AC/DC
foto: materiały prasowe

Australijska grupa nie zwalnia tempa i ani myśli o przejściu na emeryturę. Mimo burzliwych zmian w zespole i pojawieniu się w nim Axla Rose'a, który na światowej trasie koncerowej Rock or Burst zastąpił mającego problemy ze słuchem Briana Jonsona, zespół wyszedł na prostą. Potwierdził to nawet perkusista AC/DC, Chris Slade, który zapewnił fanów, że Angus Young nie rozważa zakończenia kariery muzycznej.

W związku z tym, ze kapela ani myśli o zaprzestaniu grania, postanowiła podjąć kolejną współpracę i do swojej alkoholowej oferty, oficjalnie sygnowanej logo zespołu, dodała tequillę. AC/DC we wrześniu 2015 wypuściło już limitowaną edycję piwa Rock Or Bust. Podobnie postąpiły pozostałe znane zespoły - Metallica, Slayer, Queen, Motorhead, Iron Maiden, Opeth oraz polska grupa Behemoth, której trzecie piwo o nazwie „Heretyk”, nawiązującej do książki Nergala zatytułowanej „Spowiedź heretyka”, miało swoją premierę w listopadzie 2016.

Firma Perryscope Productions and Epic Rights, która reprezentuje AC/DC, wspólnie z Fabrica de Tequilas Finos stworzyły trunek, który będzie nosić nazwę nawiązującą do jednego z największych przebojów grupy - utworu „Thunderstruck”, który znalazł się na wydanym w 1990 roku albumie „The Razor's Edge”. Cena alkoholu, który będzie można zakupić poprzez stronę firmy w trzech różnych wersjach, waha się od 29,99 dolarów do 39,99 dolarów. Thunderstruck Tequilę można kupić na stronie producenta.

Warto dodać, że historia firma zajmująca się wyrobem tego alkoholu, która ma swoją siedzibę w Meksyku, sięga 1905 roku. Producent zapewnia, że napój jest wykonywany ze składników najwyższej jakości i według tradycyjnej, niezmiennej od lat receptury.

Chcielibyście spróbować „porażonej gromem” tequili?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele AcDc