26.04.2019 15:43

Nauczycielka wokalu oceniła głos Roba Halforda: "Jego wokal jest niesamowicie seksowny!"

Posłuchajcie, co zawodowiec powiedział na temat głosu Roba Halforda.

Rob Halford oceniony przez nauczycielkę śpiewu
foto: kadr z wideo

Czy ktoś w metalowym świecie potrafi piszczeć wyżej niż Rob Halford? Wokalista może pochwalić się niesamowitą skalą głosu i pomimo tylu lat na scenie muzyk nadal uważany jest za jeden z najlepszych metalowych głosów. Co jednak o jego śpiewie sądzi profesjonalista? Zawodowa nauczycielka śpiewu postanowiła przesłuchać nagranie Judas Priest i ocenić wokal Halforda.

Nauczycielka wokalu oceniła głos Roba Halforda w utworze "Diamonds and Rust" Judas Priest

YouTuberka Rebecca Vocal skrupulatnie przesłuchuje nagrania wokalistów reprezentujących różne gatunki muzyczny. Jak natomiast oceniła wokalistę Judas Priest w piosence "Diamonds and Rust"?

Jak brzmi Rob Halford piszczący przez 5 minut?
Jak brzmi Rob Halford piszczący przez 5 minut?
Przeczytaj także Jak brzmi Rob Halford piszczący przez 5 minut?

Kobieta zwróciła uwagę na jego "teatralne" vibrato oraz bardzo dobrą dykcję. Podkreśliła również momenty, gdy Halford wykonywał technicznie trudne partie. Nauczycielka śpiewu dokładnie przeanalizowała cały utwór i zachwyciła się techniką śpiewu Halforda.

YouTuberce nie umknęli również Bruce Dickinson oraz Maynard James Keenan i okazało się, że ich głosy dosłownie zwaliły ją z nóg. Nauczycielka przyznała, że jest zafascynowana głosami wokalistów, którzy potrafią dokładnie sterować swoim wokalem. 

Tagi: Duperele Judas Priest