02.07.2015 17:10

Nick Cave stał się zabawką

Bawiliście się w młodości figurkami? Być może będąc dzieckiem nie zapragnęlibyście tej przedstawiającej wokalistę działającego z zespołem The Bad Seeds, ale teraz?

Nick Cave stał się zabawką
foto: plasticgod.com

Pochodzący z Los Angeles i działający w obrębie pop-artu artysta Plasticgod, stworzył zabawki z wizerunkiem Nicka Cave'a. Jest ich sześć, design każdego z modeli odnosi się do innej piosenki napisanej przez muzyka.

Trafią one do sprzedaży 9 lipca wraz ze startem słynnego wydarzenia poświęconego komiksom i popkulturze, czyli na Comic-Conie w San Diego. Cena każdej z nich wynosić będzie 40 dolarów. Wszystkie mają 15 centymetrów wysokości, a ich masa wynosi ok. 450 gramów. Zobaczcie jak prezentują się poszczególne figurki:

Nick Cave – Into My Arms

1

Nick Cave – Red Right Hand

2

Nick Cave – Ship Song

3

Nick Cave – Tupelo

4

Nick Cave – You Turn Me On

5
6

Zabawki będzie też można zamówić przez sieć. Jednak należy się śpieszyć, gdyż zostało wyprodukowanych tylko po 200 egzemplarzy każdego modelu. Jeżeli przegapicie możliwość kupna figurek, zawsze Wam zostaje spożytkowanie pieniędzy na książkę Nicka Cave'a, czyli „The Sick Bag Song”, która powstała z zapisków umieszczonych na workach na wymioty.

Możecie też wybrać zabawki z wizerunkiem innych muzyków, np. Slasha albo 50-centymetrowej figurki maskotki Iron Maiden, Eddiego z okładki płyty „Powerslave”.

Jak Wam się podoba zabawkowy Nick Cave?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Nick Cave