27.02.2018 16:19

Nie wiesz, jaki rockowy koncert odbywa się w pobliżu? Rock Kompas pokaże Ci rockową mapę Polski

Teraz żadna rockowa impreza już Ci nie umknie, bo aplikacja pokaże, gdzie warto wskoczyć na koncert.

Nie wiesz, jaki rockowy koncert odbywa się w pobliżu? Rock Kompas pokaże Ci rockową mapę Polski
foto: materiały prasowe

Zapewne niejeden fan mocnego grania miał ten problem, gdy przyjechał pozwiedzać jakieś miasto i chciałby wypić piwo w fajnym rockowym otoczeniu, jak również posłuchać dobrej muzyki, ale za bardzo nie wie, dokąd ma się wybrać. Można zawsze poprosić znajomych o pomoc, ale najlepiej jednak liczyć na siebie... i na aplikację dla rockowców.

Rock Kompas, jak sama nazwa wskazuje, to darmowa aplikacja z rockową mapą, na której zaznaczono lokale oraz nadchodzące muzyczne imprezy. Jest to baza z najbardziej rockowymi lokalizacjami - klubami, pubami czy innymi miejscami, gdzie można wybrać się na rockowy koncert. Rock Kompas jest dostępny w Google Play.

 

Już nie musicie sprawdzać stron zespołów czy organizatorów koncertowych, w powyższej aplikacji będziecie mogli sprawdzić, kto akurat gra w pobliżu, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu na przeszukiwaniu odmętów internetu.

Aplikacja pojawiła się w lutym 2018 roku i jest skierowana do rockowych maniaków, ale twórcy zachęcają każdego do dodawania kolejnych lokalizacji czy imprez tak, aby nic nie umknęło osobom, które chciałyby spędzić wieczór przy fajnych dźwiękach.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele