06.06.2019 13:13

Nine Inch Nails sprzedaje swoje koszulki z motywem "Black Mirror"

W najnowszym sezonie "Black Mirror" twórcy wykorzystali kompozycje Nine Inch Nails. Teraz zespół zaprojektował swoje koszulki z serialem.

Nine Inch Nails
foto: kadr z wideo

5 czerwca 2019 roku na Netflix wrócił piąty sezon jednego z najpopularniejszych seriali science-fiction ostatnich lat. W trzecim odcinku nowego "Black Mirror" pojawiła się Miley Cyrus. Epizod opowiadał o tym, jak piosenkarka stała się przedmiotem obsesji swoich fanów.

Nine Inch Nails sprzedaje koszulki z "Black Mirror"

Podczas konferencji prasowej Charlie Brooker, twórca serialu ujawnił, że wszystkie utwory wykonywane przez Miley w odcinku, będą coverami Nine Inch Nails przerobionymi na pop. Brooker wyjaśnił, że musiał poprosić Trenta Reznora o zgodę na nowe interpretacje jego kompozycji na o wiele bardziej optymistyczne piosenki.

Trent Reznor
Trent Reznor
Przeczytaj także Trent Reznor kazał "spierd***ć" senatorowi, bo ten chciał wejść za darmo na koncert Nine Inch Nails

Najwyraźniej popowe interpretacje, ale też sam serial przypadł do gustu muzykom Nine Inch Nails, ponieważ grupa wydała własną oficjalną koszulkę z motywem "Black Mirror". T-shirty są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym kapeli i występują w limitowanej edycji.

Na czarnej koszulce widzimy różowy, cukierkowy napis nawiązujący do popowych wersji utworów NIN wykonanych przez Miley o treści:

"

Head like a hole!
I’m on a roll!
Riding so high!
Achievin’ my goals!

Pustka w głowie!
Jestem na fali!
Jestem z siebie dumny!
Osiągam swoje cele! "

Na plecach koszulki z kolei widzimy logo NIN zapisane fontem znanym z "Black Mirror".

Nine inch nails koszulki

Zobacz też: Nine Inch Nails zagrał pierwszy raz na żywo "The Perfect Drug” 

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Nine Inch Nails