17.07.2015 08:10

Nu-metalowe „Suicide Squad”

Jak to bywa z odnoszącymi sukces produkcjami, a nawet ich zajawkami, wcześniej czy później muszą się doczekać swojej parodii. Podobny los spotkał trailer do filmu „Suicide Squad” Davida Ayera z Jaredem Leto w obsadzie.

Nu-metalowe „Suicide Squad”
foto: kadr z wideo

Niedawno mieliśmy okazję poznać oficjalny zwiastun dzieła. Zauważyliśmy, że przynajmniej części z Was zupełnie nie przypadł do gustu wokalista 30 Seconds to Mars w roli psychopatycznego Jokera. Na naszej stronie pojawiały się komentarze wyrażające dezaprobatę dla jego roli:

posty

Mamy nadzieję, że przynajmniej ta część naszych odbiorców, która skrytykowała kreację Leto, będzie zadowolona z faktu, że powstała parodia, która wyśmiewa się z niego, jak i z całego filmu.

Zapraszamy do „pohejterzenia” lub do pośmiania się (to już kwestia gustu), bo tym razem tytułowy samobójczy oddział przedstawiony jest jako zgraja lansujących się hipsterów, którzy robią sobie selfie. Dobrze przynajmniej, że słuchają nu-metalu, co objawia się m.in. noszeniem koszulki Korna:

Parodia powstała jeszcze zanim studio Warner Bros. zaprezentowało po raz pierwszy trailer „Suicide Squad” podczas trwania Comic-Con 2015. Stąd fala pomyj wylana na to wideo przez osoby, które szukały w sieci zwiastuna obrazu Davida Ayera, gdyż parodia przez pewien czas podszywała się pod oficjalny trailer. Dopiero po jego udostępnieniu dodano do nazwy człon „(un)-OFFICIAL”.

Jak Wam się podoba alternatywna wersja teasera „Suicide Squad”?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele