15.02.2017 15:06

Okrzyki sceniczne Dave'a Gahana w 60 sekund

Fani Depeche Mode wiedzą, że na koncertach wokalista ciągle krzyczy „Oh yeah!” czy „Oh, that's right!”. Teraz zobaczcie kompilację tych okrzyków.

Okrzyki sceniczne Dave'a Gahana w 60 sekund
foto: EDV / Splash News / East News; Caryca Pejnta

Miłośnicy Depeche Mode już szykują swoje czarne ciuchy na warszawski koncert, który odbędzie się 21 lipca 2017 roku na PGE Narodowym. Występ odbędzie się w ramach promocji nadchodzącego krążka zatytułowanego „Spirit”, który ukaże się 17 marca 2017 roku. Jak dotychczas poznaliśmy pierwszy singiel z tego wydawnictwa i jest nim kawałek „Where's the Revolution”, do którego powstał również klip w reżyserii Antona Corbijna.

Każdy koncert Depeche Mode to ciekawe widowisko nie tylko dzięki wizualizacjom Corbijna, ale też przez pracę frontmana. Szalone ruchy Gahana doczekały się nazwy „Dave Dance” i wielu fanów próbuje skopiować charakterystyczne ruchy muzyka. Jest to trudne zadanie, tak samo jak naśladowanie jego stylu śpiewu. Oczywiście na przestrzeni lat maniera śpiewu Gahana się zmieniła, ale i tak wokalnie potrafi naprawdę czarować.

Jak każdy muzyk ma on również w zwyczaju wykrzykiwać na scenie takie słowa, jak „Oh, that's right!” czy seksowne „mmm...”. Któryś z fanów postanowił wszystkie te nagrania złączyć w jedno i tak oto mamy wideo, w którym możemy usłyszeć kwintesencję Dave'a Gahana:

To nas czeka już w lipcu 2017 w Warszawie... a na dokładkę dorzucamy jeszcze seksowne bioderka Gahana:

Odliczacie dni do występu Dave'a Gahana wraz z Depeche Mode w Polsce?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Depeche Mode