18.09.2019 16:23

Operowa śpiewaczka wykonała "The Show Must Go On" w talent show [WIDEO]

Kobieta zachwyciła publiczność swoim nietuzinkowym coverem Queen. Zobaczcie jej występ w talent show.

Cover Queen w talent show
foto: kad z wideo

Operowa śpiewaczka w talent show? Czemu nie! Co więcej, tak hiszpańska wokalistka świetnie czuje się w rockowym repertuarze. Cristina Ramos narobiła sporo szumu w hiszpańskim odpowiedniku programu "Mam Talent", gdy zaczęła śpiewać operowy klasyk, by następnie przejść do hitu AC/DC. Wystąpiła również w amerykańskiej edycji talent show, gdzie zaśpiewała "Bohemian Rhapsody". Kobieta wzięła tym razem udział w "America's Got Talent: The Champions", w którym to pojawiają się zwycięzcy oraz uczestnicy różnych edycji "Mam Talent". W każdym odcinku wygrywa jedna osoba.

Operowa śpiewaczka wykonała "The Show Must Go On" w talent show [WIDEO]

Cristina Ramos występując w programie postanowiła znowu połączyć rocka z operowym śpiewem i tym razem wykonała przebój Queen "The Show Must Go On". Kobieta ma niesamowicie mocny głos i świetnie sobie poradziła z repertuarem brytyjskiej kapeli. Wprawdzie wokalistka nie wygrała w tym odcinku, ale jej nagranie z coverem Queen ma już ponad 400 tysięcy wyświetleń.

Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem utworu AC/DC w talent show
Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem utworu AC/DC w talent show
Przeczytaj także Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem utworu AC/DC w talent show

Covery Queen w talent show

Wokaliści często wybierają repertuar Queen i chętnie prezentują słynne piosenki brytyjskiej kapeli w talent show. Niejednokrotnie wokalistki wykonywały „The Show Must Go On” i nawet dzieciaki sięgały po takie kawałki, jak "I Want to Break Free" czy "Bohemian Rhapsody".

Zobacz także: Uczestnik polskiego talent show pomylił tekst piosenki Queen. Co na to jury? [WIDEO]

Tagi: Duperele Queen