04.09.2018 12:41

Orkiestra marszowa wykonała utwory Queen i zachwyciła samego Briana Maya

Orkiestra grając utwory Queen zrobiła ogromne wrażenie na 100 000 publiczności zgromadzonej na stadionie.

Orkiestra marszowa zagrała Queen
foto: kadr z wideo

Uniwersytecka orkiestra marszowa z Ohio w trakcie przerwy podczas meczu drużyn futbolowych Ohio State z Oregon State wykonała utwory Queen i to jeszcze jak! Muzycy wzięli na warsztat takie przeboje, jak „We Will Rock You”, „Fat Bottomed Girls”, „Bicycle Race”, „Crazy Little Thing Called Love” i „Bohemian Rhapsody”.

Oczywiście tego typu orkiestry są znane z tego, że oprócz wykonywania utworów jednocześnie maszerują tworząc różne figury. Publiczność była zachwycona, gdy zobaczyła uformowane z maszerujących członków orkiestry m.in. słynną pozę Freddiego Mercury'ego, czy napis Queen.

Orkiestra marszowa wykonała utwory Queen

Obejrzyjcie nagranie z występu uniwersyteckiej orkiestry marszowej:

Nagranie dotarło do gitarzysty Briana Maya, który również był pod wielkim wrażeniem tego występu zdając sobie sprawę, że takie show wymagało wielu godzin ćwiczeń.

„Bohemian Rhapsody” - kiedy premiera filmu

W obozie grupy Queen ostatnio sporo się dzieje w związku z filmem „Bohemian Rhapsody”. W lipcu 2018 pojawił się w końcu zwiastun filmu, w którym w główną rolę wcielił się Rami Malek mocno przypominający Mercury’ego. „Bohemian Rhapsody” zobaczymy 2 listopada 2018 roku. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen