26.10.2017 11:15

Owen Wilson mówiący „wow” zamiast gitary w „Bulls on Parade” Rage Against The Machine

Jeżeli patrzycie na ten tytuł i zastanawiacie się „o co tu kurcze chodzi?" to wam niestety nie pomożemy, ponieważ my również jesteśmy zdezorientowani i nie mamy pojęcia co się właśnie wydarzyło.

Owen Wilson mówiący „wow” zamiast gitary w „Bulls on Parade” Rage Against The Machine
foto: internet

Internet jest pełen śmieszków, trolli i innych pomysłowych gagatków. Tym razem ktoś mądry postanowił zastąpić pracę Toma Morello głosem Owena Wilsona. Może tytuł „Wows on Parade” bardziej by pasował?

Wszelkiego rodzaju mashupy, remixy, remastery i memy są w świecie muzycznym na porządku dziennym. Sami donosimy wam średnio 10 razy w tygodniu o nowych, „śmiesznych parodiach”. Czasami jednak znajdzie się ktoś, kto poprzeczkę podniesie tak wysoko, że zaczynamy się zastanawiać: „czy dalsze pisanie o śmieszkach w muzyce ma jakiś sens?”.

Dzisiaj nadszedł ten dzień, w którym dostaliśmy odpowiedź na to pytanie. Oto Owen Wilson, który mówi „wow” wklejony pod riff Toma Morello z utworu „Bulls on Parade” zespołu Rage Against The Machine:

Nie mamy nic do dodania. Słuchajcie na własną odpowiedzialność, ale ostrzegamy, że po zapoznaniu się z tym materiałem są udowodnione przypadki utraty kilkunastu szarych komórek.

A jeśli jeszcze wam mało odmóżdżania to zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawymi kolaboracjami, które zostały udostępnione w cyberprzestrzeni ostatnimi czasy. Możemy zaoferować Bring Me The Horizon ze Snoop Doggiem, Iron Maiden z Michaelem Jacksonem, czy dla ludzi o wyjątkowo mocnych nerwach jako gratis prezentujemy Queens of The Stone Age z gościnnym udziałem Kanyego Westa. Czym chata bogata, do wyboru do koloru.  

Co sądzicie o tej parodii?

Kamil Kacperski
Tagi: #Duperele #Rage Against the Machine