01.09.2015 10:32

Owiń się w koc zespołu Tool!

Po nowym krążku kapeli ani widu ani słychu, ale za to możecie kupić sobie już kolejne koce sygnowane nazwą zespołu...

Owiń się w koc zespołu Tool!
foto: materiały prasowe

W czerwcu 2015 roku na oficjalnej stronie grupy Tool pojawił się wpis, „Czekajcie na to... ”. Na razie wygląda na to, że mieliśmy czekać na... koce, a nie nową płytę.

Wierni fani oczywiście dalej będą wypatrywać kolejnego krążka amerykańskiej kapeli, ale w milszych okolicznościach, bo owinięci w koce. Kto czasem nie lubi przemienić się w kokon i w samotności słuchając „10,000 Days” zastanawiać się nad sensem istnienia, szczególnie gdy nadchodzi jesień...

W lutym 2015 roku Tool ujawnił gadżet niezbędny każdemu festiwalowiczowi w wersji granatowo-czarnej. Nie lubicie granatu? Już teraz możecie kupić koc w wersji szaro-czarnej i nie tylko! Jak wyglądają nowe okrycia?

foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu pojawił się komunikat:

"

Czy możemy prosić o uwagę? Sprawdzacie, czy pojawiły się jakieś wieści na temat nowego albumu? Nie ma ich, ale z radością ogłaszamy, że wyprodukowaliśmy więcej koców – 3 różne – a wszystko w bardzo ograniczonej ilości!

SPECYFIKACJA: Koc wykonany jest z koszulek zespołu Tool. Ręcznie szyty z miękkiego i wygodnego polaru. Wystarczająco wygodny do domowego użytku, wystarczająco wytrzymały na festiwalach. "

Koce o rozmiarach 190.5 cm x 190.5 cm możecie kupić na tej stronie internetowej za 199,99 dolarów. To jeszcze nie koniec osobliwego opisu...

"

Pamiętaj, jeśli pragniesz jednego z nich, nie zwlekaj! (...) Nie patrz na nierealne niebieskie oczy motyla i nie próbuj zrozumieć antykwarków. Nie idź na tajski masaż z sałatki makaronowej i nie szukaj budy z garażem na dwa samochody. CZAS SIĘ MARNUJE... Dlaczego ciągle to czytasz? Jestem gotów założyć się o brodawkę przedsiębiorcy pogrzebowego, że kolekcjonerskie koce Toola... pójdą szybko! "

W który koc owinęlibyście się najchętniej?

Magdalena Słomka
Tagi: #Duperele #Tool