14.09.2017 11:56

Ozzy Osbourne i jego najzabawniejsze wpadki

Książę Ciemności nigdy nie ukrywał, że większość życia spędził w odmiennych stanach świadomości, co rodziło bardzo komiczne sytuacje.

Ozzy Osbourne i jego najzabawniejsze wpadki
foto: Amy Harris/Invision/AP/Fotolink/EAST NEWS

Jeśli były lider Black Sabbath nie próbował jakiegoś narkotyku, to znaczy, że ten narkotyk nie istnieje. Mało tego, że Ozzy jest żywą tablicą Mendelejewa – dragi zwykł popijać ogromnymi ilościami alkoholu. Choć od kilku lat wokalista przekonuje, że żyje w trzeźwości, przeszłości nie zmieni – już chyba zawsze będzie nam się kojarzył z ekscesami po zażyciu używek.

Ozzy'ego „pod wpływem” zobaczyć można było dosłownie w każdych okolicznościach. Koncert, wywiad telewizyjny, jazda samochodem – prawdopodobieństwo ujrzenia naćpanego lub pijanego artysty było więcej niż wysokie. Nawet kiedy rodzina Osbourne’ów zgodziła się zostać bohaterami reality show MTV, muzyk często paradował przed kamerami z błędnym wzrokiem.

Serwis Blend Guitar, po filmikach z żenującymi momentami m.in. Axla Rose’a i Marilyna Mansona, przygotował kompilację najśmieszniejszych wpadek Księcia Ciemności z całej jego długiej kariery. Trzeba przyznać, że nawet zamroczony chemią lub zalany w trupa Ozzy nigdy nie traci swojego szelmowskiego uroku. Wielbicieli zwierząt uspokajamy – na filmie nie ucierpiał żaden ptak ani nietoperz:

W tym roku Ozzy Osbourne kończy 69 lat. Oby, mimo swojego szalonego trybu życia przez te wszystkie lata, pozostał z nami jak najdłużej. W końcu on sam przekonuje, że dopóki on żyje, nie umrze muzyka rockowa.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne