15.12.2015 13:55

Ozzy Osbourne kradnie święta na brzydkim swetrze

Marzą Wam się prawdziwie metalowe święta z Ozzym? Nie płaczcie, bo zamiast szczekać do Księżyca możecie sobie w tym roku sprawić... odpowiedni sweter.

Ozzy Osbourne kradnie święta na brzydkim swetrze
foto: materiały prasowe + bóg pejnta

Nie namawiamy do odprawiania czarnych mszy i organizowania sabatów wokół choinki, choć taki „Dreamer” pewnie by się nawet nadał na metalową kolędę. Co odważniejsi mogą rozważyć podmianę wigilijnego karpia na nietoperza (oczywiście wiecie, o którego nietoperza chodzi), osobiście jednak zachęcamy do zatrzymania się przy świątecznej odzieży.

Tradycja brzydkich, bożonarodzeniowych swetrów zatacza coraz szersze kręgi. O ile jednak większość rockowych i metalowych swetrów, które dotąd prezentowaliśmy, mogłaby zachwycić jedynie najbardziej zdesperowanych turpistów, tak Ozzy Osbourne zaproponował coś naprawdę fajnego.

Książę Ciemności oferuje w swoim oficjalnym sklepiku internetowym sweter inspirowany klasycznym motywem Grincha z opowiadania dla dzieci autorstwa dr. Seussa. Trzeba przyznać, że wokalista Black Sabbath idealnie pasuje do zielonej postaci, która ukradła święta Bożego Narodzenia - a na pewno lepiej niż Jim Carrey.

Takie cudo możecie nabyć za jedyne 55 dolarów:

sweter_ozzy

Aż się teraz prosi, aby stworzyć kolaże Ozzy'ego-Grincha z oryginalnymi okładkami jego płyt solowych. Skoro był już wilkołakiem, aniołem, a nawet świętym... Pojedynek ze św. Mikołajem byłby na pewno interesujący.

Na tle tego, co wcześniej oferował swoim fanom Tool, Slayer, Metallica czy Anthrax, sweter Ozzy'ego to prawdziwe dzieło sztuki, do tego z odpowiednim przekazem. Być może w biznesie świątecznych ubrań nie wszystko jeszcze stracone... Choć patrząc na te najbrzydsze swetry świata, można dojść do odwrotnych wniosków.

Jak Wam się podoba Ozzy w roli Grincha?

Eleganckie i wygodne swetry męskie

Jakub Gańko
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele