27.09.2017 13:45

Pantera podpaliła wielki kołtun włosów fanów na koncercie Kiss

Rex Brown opowiedział o śmiesznej historyjce, która przytrafiła się kapeli, gdy grała przed grupą Kiss.

Pantera podpaliła wielki kołtun włosów fanów na koncercie Kiss
foto: kadr z wideo

Patrząc na takie historie można się załamać i stwierdzić, że nasze życie jest naprawdę smutne. W ramach cyklu „Epic Rock Tales” serwis Loudwire stworzył krótkie animacje do ciekawych historyjek muzyków, m.in. dowiedzieliśmy się, że wokalista Dropkick Murphys spóźnił się na koncert, bo robił sobie dobrze. Natomiast Phil Anselmo z Pantery opowiedział o swojej śmierdzącej przygodzie.

Tym razem Rex Brown z Pantery wspomniał o innej historyjce. W latach 90. zespół postanowił wybrać się na koncert Kiss w Chile. Dimebag jakimś cudem miał przy sobie zawsze potrzebne kosmetyki, żeby zrobić sobie makijaż godny fana Kiss, zatem cały zespół się wymalował i poszedł na występ. Muzycy stali z boku sceny i widownia zauważyła artystów, zatem postanowili oni zejść z podestu.

Najciekawsza część historii dotyczy tego, że na widowni leżało sporo włosów fanów, którzy je sobie wyrywali. Muzycy Pantery wpadli na genialny pomysł - po prostu je podpalili.

Zespół rozwiązał się w 2003 roku i tak naprawdę każda możliwość usłyszenia nowych utworów to nie lada gratka dla fanów formacji. Przy reedycjach albumów jak chociażby „The Great Southern Trendkill” czy „Vulgar Display of Power” światło dzienne ujrzały nieznane kawałki. Phil Anselmo jeszcze w kwietniu 2017 zdradził, że znalazł niepublikowany dotąd kawałek.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Duperele #Kiss #Pantera