08.02.2019 16:25

Parodia singla Dawida Podsiadły. Posłuchaj "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy"

YouTuberki z kanału mama lama nagrały cover "Małomiasteczkowy" i pokazały, jak wygląda życie kobiet w ciąży.

Parodia singla Dawida Podsiadły. Posłuchaj "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy"
foto: kadr z wideo

Gdy Dawid Podsiadło opublikował singiel "Małomiasteczkowy", kawałek od razu stał się wielkim przebojem. Klip do numeru ma już 26 milionów wyświetleń i doczekał się wielu coverów - m.in. Nosowska przerobiła "Małomiasteczkowy", pod który stworzyła tekst dotyczący odstrzału dzików. Jak jednak brzmiałby przebój Podsiadły w wykonaniu przyszłych matek? Na taką parodię wpadły YouTuberki z kanału mama lama.

Parodia singla Podsiadły. Posłuchaj "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy"

Na początku lutego 2019 kobiety stworzyły nagranie "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy" - jak sama nazwa wskazuje, piosenka opowiada historię kobiet w ciąży. Przyszłe matki pod melodię "Małomiasteczkowy" napisały własny tekst o tym, że nie przestrzegają zalecanej diety, mają problem z trzymaniem moczu i są niezadowolone ze swojego wyglądu. YouTuberki opisały z przymrużeniem oka wszystko to, z czym mają do czynienia matki.

Dawid Podsiadło Małomiasteczkowy
Dawid Podsiadło Małomiasteczkowy
Przeczytaj także Singiel "Małomiasteczkowy" od tyłu. Kolejny ukryty przekaz w piosence Dawida Podsiadły

Ich wideo ma już ponad 120 tysięcy wyświetleń, a komentarze pod nagraniem świadczą o tym, że parodia piosenki "Małomiasteczkowy" przypadła internautom do gustu:

Dawid Podsiadło - Dawid Podsiadło na trasie "Wielkomiejski Tour"

Wokalista wyprzedał 31 koncertów w ramach trasy "Wielkomiejski Tour" w 4 minuty. Z tego też powodu wokalista ogłosił dodatkowe koncerty - w sumie Podsiadło zagra 53 koncerty w 32 miastach od lutego 2019.

Zobacz także: >> Dawid Podsiadło: 10 największych przebojów wokalisty <<

Podsiadło za album "Małomiasteczkowy" otrzymał Paszport Polityki, jak również został nominowany do Fryderyków 2019. Akademia nominowała album i piosenkę "Małomiasteczkowy", a także utwór "Początek" wykonany wspólnie z Kortezem i Krzysztofem Zalewskim - wyróżniła również artystę jako autora i kompozytora. Nominację otrzymały także dwa teledyski z jego udziałem.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Dawid Podsiadło