12.09.2018 12:13

Paul McCartney: Masturbowałem się wspólnie z Johnem Lennonem

Ostatnio byłemu Beatlesowi zebrało się na naprawdę szokujące wspomnienia… Tak szczery Paul nie był od dawna.

Paul McCartney: Masturbowałem się wspólnie z Johnem Lennonem
foto: Pete Mariner/Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

7 września 2018 Paul McCartney wydał swój 17. studyjny album, zatytułowany „Egypt Station”. W związku z jego promocją, jak jest to powszechnie przyjęte w przemyśle muzycznym, muzyk udziela wielu wywiadów. Najnowsze rozmowy z sir Paulem są jednak wyjątkowo nietypowe, jeśli chodzi o poruszane tematy.

Najwyraźniej były Beatles ma świadomość, że artysta o jego pozycji może sobie pozwolić na całkowitą szczerość wobec mediów i fanów. W ostatnich tygodniach podzielił się bowiem kilkoma dość szokującymi faktami ze swojego życia. Niedawno przyznał, że po zażyciu silnego narkotyku miał wizję Boga. Z kolei w wywiadzie dla „GQ” opowiedział o… wspólnej masturbacji z Johnem Lennonem.

Paul McCartney o masturbacji z Johnem Lennonem

Sir Paul opowiadał:

"

To było w domu Johna. Było tam kilka osób. Zamiast wycia po pijaku i imprezowania – nawet nie wiem, czy zostaliśmy wtedy na noc – po prostu siedzieliśmy na krzesłach, światła były zgaszone, a ktoś zaczął się masturbować, więc my wszyscy to zaczęliśmy robić. "

Podczas tej, hm, sesji Paul, John i koledzy dodawali zabawie pikanterii, wykrzykując imiona i nazwiska słynnych osób, które uważali za atrakcyjne.

"

To było coś takiego:

- Brigitte Bardot!

- Łuu!

I wtedy każdy walił trochę mocniej. "

McCartney wspominał, że znany z przewrotnego poczucia humoru John Lennon wykrzykiwał w takich sytuacjach nazwisko… Winstona Churchilla. Muzyk twierdzi, że to taka sesja przydarzyła mu się „raz, czy dwa razy”.

To nie było nic wielkiego. Wiesz, to była jedna z tych rzeczy, o których się nie myśli za wiele. To było tylko w gronie naszej paczki. Tak, to trochę sprośne, gdy się o tym pomyśli.

Paul McCartney – koncert w Polsce

W tym roku Paul McCartney po raz drugi w swojej karierze zawita do Polski. Beatles wystąpi 3 grudnia 2018 w TAURON Arenie Kraków.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Paul McCartney The Beatles John Lennon