17.07.2017 11:25

Pijana fanka spadła ze sceny na koncercie Guns N’ Roses

Izraelska fanka Gunsów zbyt mocno wczuła się w imprezowy klimat muzyki zespołu. Podczas jego koncertu w Tel Awiwie w stanie wskazującym próbowała wspiąć się na scenę, co skończyło się bolesnym upadkiem.

Pijana fanka spadła ze sceny na koncercie Guns N’ Roses
foto: Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska/Antyradio.pl

Nie ma rokendrolu bez alkoholu – to dewiza wielu ciężko grających wykonawców. Wśród nich jest też Guns N’ Roses, czego dowodem choćby jego słynny utwór „Nightrain” na cześć taniego wina. Wierni fani grupy starają się iść w ślady swoich idoli, ale nie wszyscy mają tak mocne głowy jak Axl Rose czy Slash.

15 lipca 2017 Amerykanie koncertowali w Tel Awiwie w Izraelu. Ich popisy wzbudziły prawdziwe szaleństwo publiki. Jedna z fanek, w wieku około 20 lat, w pewnym momencie podjęła próbę wdrapania się na scenę. Niestety, wyraźnie była już mocno „wstawiona”. Zamroczona alkoholem dziewczyna nie potrafiła utrzymać równowagi , spadła ze sceny i upadła na głowę. Natychmiast otrzymała pierwszą pomoc, a następnie odwieziona została do szpitala Ichilov w Tel Awiwie. Lekarze ogłosili, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie była jedyną osobą, która ucierpiała w trakcie tego bardzo intensywnego koncertu - aż 55 widzów wymagało opieki medycznej.

Może ta historia da do myślenia polskim fanom Guns N’ Roses, którzy narzekali na brak możliwości zakupienia alkoholu na występie zespołu w Gdańsku 20 czerwca 2017. Grupa Axla Rose’a, która od roku występuje w najsłynniejszym składzie ze Slashem i Duffem McKaganem, jest w trakcie światowej trasy koncertowej, która cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Fani walczyli o wyprzedane bardzo szybko bilety na różne sposoby - pewien izraelski muzyk, który stworzył gitarofortepian, by grać solówki Slasha, poprosił gitarzystę o wejściówkę właśnie na show w Tel Awiwie. Wpływy z tournee grupy za ubiegły rok były tak wysokie, że Guns N’ Roses okazał się najlepiej zarabiającym wykonawcą rockowym 2016.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Guns N Roses